Бернлі — Астон Вілла — 1:3. Чемпіонат Англії, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-27 17:59 27 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Бернлі (Англія) і ... Бернлі — Астон Вілла — 1:3. Чемпіонат Англії, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

27 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Бернлі (Англія) і Астон Вілла (Англія).

Бернли - Астон Вилла - 1:3. Чемпионат Англии, 3-й тур. Обзор матча, статистикаБернли - Астон Вилла - 1:3. Чемпионат Англии, 3-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 3-й тур

Бернлі (Англія) — Астон Вілла (Англія) — 1:3 (0:2)
Голи: L. Foster (47) — М. Кеш (8), М. Кеш (20), Діабі (61)

Попередження: Каллен (39), Сандер Берге (45+3)

Огляд матчу Бернлі — Астон Вілла:

«Астон Вілла» здобула перемогу в захопливому поєдинку Прем’єр-ліги проти «Бернлі» на стадіоні Turf Moor. Перший гол у матчі відбувся вже на 8-й хвилині, коли гравець «Астон Вілли» М. Кеш влучив у сітку воріт і забезпечив команді першу перевагу. Кеш був у чудовій формі і становив загрозу протягом усієї гри. На 20-й хвилині він продовжив свою вражаючу гру, забивши ще один гол, подвоївши перевагу «Астон Вілли». Бернлі спробував повернутися в гру, але замість цього отримав жовті картки. На 39-й хвилині був вилучений Дж. Каллен, а на 45-й хвилині — С. Берге. Господарям поля насилу вдавалося стримувати атакувальний порив «Астон Вілли». У перерві рахунок був 0:2 на користь «Астон Вілли». Однак у другому таймі «Бернлі» вийшов уперед, вирішивши змінити результат матчу. Уже через хвилину після початку матчу «Бернлі» вдалося відігратися, і Л. Фостер забив гол, довівши рахунок до 1:2. Але «Астон Вілла» швидко відповіла, і на 61-й хвилині М. Діабі забив гол, відновивши свою перевагу у два м’ячі. На 73-й хвилині «Астон Вілла» зробила першу заміну: М. Діабі замінив Н. Дзаніоло.

На 68-й хвилині «Бернлі» зробив дві заміни, відчайдушно намагаючись повернутися в гру. С. Берге був замінений на А. Ремзі, а Л. Колеошо вийшов замість Н. Редмонда. Однак їхні зусилля виявилися марними — «Бернлі» знову не зміг влучити у площину воріт. На 82-й хвилині «Астон Вілла» також внесла зміни до свого складу. Замість Б. Траоре вийшов Л. Дінь, а О. Воткінс замінив Ж. Дюрана. Бернлі також зробив три заміни: З. Амдуні замінив Й. Брууна Ларсена, Л. Фостер вийшов замість Х. Родрігеса, а Дуглас Луїс — замість Й. Тілеманса — на 86-й хвилині. Матч закінчився з рахунком 1:3 на користь «Астон Вілли», яка продемонструвала свою майстерність в атаці та вміння контролювати хід гри. Ця перемога, безсумнівно, додасть упевненості «Астон Віллі», яка продовжує боротьбу в Прем’єр-лізі та націлена на успішний сезон. Обидві команди продемонстрували високу рішучість і майстерність протягом усього матчу. Хоча «Бернлі» і поступився, вони проявили стійкість і боролися до самого кінця. Вболівальники, які були присутні на стадіоні «Турф Мур», стали свідками захопливого поєдинку, сповненого голами та драматизмом, що став незабутньою подією для всіх його учасників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бернлі — Тоттенгем, Ліверпуль — Астон Вілла.