Шеффілд Юнайтед — Ман.Сіті — 1:2. Чемпіонат Англії, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-27 18:00 27 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Шеффілд Юнайтед (Англія) ... Шеффілд Юнайтед — Ман.Сіті — 1:2. Чемпіонат Англії, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

27 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Шеффілд Юнайтед (Англія) і Ман.Сіті (Англія).

Шеффилд Юнайтед - Ман.Сити - 1:2. Чемпионат Англии, 3-й тур. Обзор матча, статистикаШеффилд Юнайтед - Ман.Сити - 1:2. Чемпионат Англии, 3-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 3-й тур

Шеффілд Юнайтед (Англія) — Ман.Сіті (Англія) — 1:2 (0:0)
Голи: J. Bogle (85) — Голанд (63), Родрі (88)

Попередження: G. Baldock (45+4), W. Osula (60), Вінісіус Соуза (78), (83)

Огляд матчу Шеффілд Юнайтед — Ман.Сіті:

У захопливому поєдинку на «Бремолл Лейн» «Шеффілд Юнайтед» воював із могутнім «Манчестер Сіті» в матчі Прем’єр-ліги. Уболівальники побачили напружене протистояння, в якому обидві команди прагнули завоювати три очки, і в підсумку перемога дісталася гостям. З початком гри глядачі з нетерпінням чекали початку поєдинку між двома командами. Шеффілд Юнайтед" розпочав гру з великою завзятістю, демонструючи стійкість в обороні та точність пасу в атаці. Перший важливий момент у матчі стався на 17-й хвилині, коли «Шеффілд Юнайтед» зробив першу заміну. Біллі Осборн змінив талановитого Яссера Ларучі, що дало змогу «влити свіжі сили» до складу команди. Незабаром, на 37-й хвилині, у «Манчестер Сіті» з’явилася чудова можливість повести в рахунку з пенальті. На жаль, Ерлінг Хааланд не зміг реалізувати пенальті, втративши чудовий шанс вивести свою команду вперед. Перший тайм завершився тим, що на 45-й хвилині жовту картку отримав гравець «Шеффілд Юнайтед» Джордж Болдок. Обидві команди вирушили в роздягальню за рахунку 0:0. З початком другого тайму напруга на полі тільки наростала. На 60-й хвилині жовту картку отримав гравець «Шеффілд Юнайтед» Вілл Осула, що підкреслює фізичну складову гри.

На 63-й хвилині глухий кут був остаточно перерваний, коли Хааланд спокутував свою провину, забивши чудовий гол у ворота «Манчестер Сіті». Цей гол потряс стадіон «Бремолл Лейн», і вболівальники господарів закликали свою команду відігратися. У відповідь на це «Шеффілд Юнайтед» зробив дві заміни на 71-й хвилині. Болдок був замінений на Джейдена Богла, а Осула звільнив місце для Олівера Макберні, що свідчило про рішучість менеджера змінити хід матчу. Однак невблаганний «Манчестер Сіті» продовжував атакувати, і на 78-й хвилині Вінсент Соуза з «Шеффілд Юнайтед» отримав жовту картку. На 85-й хвилині «Шеффілд Юнайтед» все-таки домігся успіху. Богл забив гол, вселивши надію у вболівальників. Однак радість їхня була недовгою: вже за три хвилини «Манчестер Сіті» завдав удару у відповідь. Швидка заміна Матео Ковачича на Філа Фодена на 86-й хвилині, і Фоден одразу ж відзначився, забивши переможний гол на 88-й хвилині. Пролунав фінальний свисток, і «Манчестер Сіті» здобув важку перемогу над «Шеффілд Юнайтед» із рахунком 2:1. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість протягом усього матчу, залишивши глядачів у напрузі до самого кінця. Цей поєдинок Прем’єр-ліги на «Бремолл Лейн» продемонстрував невпинне прагнення обох команд до перемоги, і «Манчестер Сіті» здобув перемогу з мінімальною перевагою.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шеффілд Юнайтед — Евертон, Ман.Сіті — Фулхем.