Клермон — Мец — 0:1. Чемпіонат Франції, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-27 18:01 27 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і ... Клермон — Мец — 0:1. Чемпіонат Франції, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

27 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і Мец (Франція).

Клермон - Мец - 0:1. Чемпионат Франции, 3-й тур. Обзор матча, статистикаКлермон - Мец - 0:1. Чемпионат Франции, 3-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 3-й тур

Клермон (Франція) — Мец (Франція) — 0:1 (0:0)
Голи: Г. Мікаутадзе (69)

Предупредження: М. Сарачевич (58), C. Sabaly (83)

Огляд матчу Клермон — Мец:

У нещодавньому довгоочікуваному матчі Ліги 1 «Клермон Фут» зійшовся з «Метцем» на стадіоні «Габріель Монпід». Обидві команди жадали перемоги і билися на полі. Початок гри був дуже напруженим, жодна зі сторін не хотіла поступатися ні на йоту. Перший тайм закінчився безгольовою нічиєю, і вболівальники з нетерпінням чекали початку другого тайму. На початку другого тайму обидві команди, здавалося, були сповнені рішучості вийти з глухого кута. На 11-й хвилині «Метц» вирішив зробити першу заміну: М. Колін замінив К. Куао. Ця заміна надала нових сил команді «Метц» і стала чинити тиск на оборону «Клермон Фут». По ходу гри напруга стала наростати. На 58-й хвилині жовту картку отримав Мухаммед Шам із «Клермон Фут», і це попередження згодом дорого обійдеться його команді. Відчувши необхідність змін, «Клермон Фут» зробив першу заміну на 68-й хвилині, замінивши Ж. Аллевіна на А. Маурера. Маурера. Незабаром відбулася ще одна заміна — замість Г. К’єї на поле вийшов К. Андрич. Однак на 69-й хвилині «Метц» вирвався вперед, коли Г. Мікаутадзе забив вирішальний гол.

Цей удар залишив у шоці захисників «Клермон Фут», і на господарів поля чекала нелегка боротьба. У відповідь на гол «Метц» зробив заміни, щоб зберегти свою перевагу. На 71-й хвилині С. Елісор замінив Х. Майгу. На 79-й хвилині «Клермон Фут» здійснив ще дві заміни: М. Зеффане замінив Б. Бутобба, а Ф. Ож’є — К. О. Конате. На 83-й хвилині «Метц» отримав жовту картку, що ще більше посилило напруження гри. Намагаючись закріпити свою перевагу, «Метц» здійснив останню заміну на 86-й хвилині: Г. Мікаутадзе і К. Сабалі замінили І. Сане і Ж. Ндукіді. На останніх хвилинах Клермон Фут зробив спробу зрівняти рахунок, сподіваючись на перемогу. Останню заміну вони зробили на 90-й хвилині: Мухаммед Чам вийшов на заміну Ж. Бела. Однак, незважаючи на всі зусилля, «Клермон Фут» так і не зміг забити, і матч завершився з рахунком 1:0 на користь «Метца». Обидві команди продемонстрували майстерність і рішучість протягом усього матчу, але в підсумку перемога дісталася «Метцу». Гравці продемонстрували всі свої можливості на полі, створивши незабутні враження для вболівальників. Цей матч став нагадуванням про азарт і непередбачуваність Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тулуза — Клермон, Мец — Реймс.