Майнц — Айнтрахт — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-27 18:32 27 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) та ... Майнц — Айнтрахт — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

27 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) та Айнтрахт (Німеччина).

Майнц - Айнтрахт - 1:1. Чемпионат Германии, 2-й тур. Обзор матча, статистикаМайнц - Айнтрахт - 1:1. Чемпионат Германии, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 2-й тур

Майнц (Німеччина) — Айнтрахт (Німеччина) — 1:1 (1:0)
Голи: Лі Дже Сон (25) — Омар Мармуш (90+1)

Предупредження: Кох (32), Ансгар Кнауфф (50), Ансгар Кнауфф (63), Кор (75), Зепп ван ден Берг (86), Свенссон (90+6), Омар Мармуш (90+2)

Огляд матчу Майнц — Айнтрахт:

У напруженому матчі Бундесліги на стадіоні MEWA Arena билися команди FSV Mainz 05 і Eintracht Frankfurt. Рахунок 1:0 на користь «Майнца» свідчив про перевагу господарів поля, але в другому таймі франкфуртцям вдалося зрівняти рахунок, і в підсумку — 1:1. Матч розпочався енергійно, і вже на 25-й хвилині «Майнц» повів у рахунку. Лі Чже Сун, забивши гол, забезпечив своїй команді вирішальну перевагу. Це був добре виконаний гол, який продемонстрував атакувальну майстерність «Майнца». Однак обидві команди прагнули довести свою перевагу, що призвело до шквалу жовтих карток. На 32-й хвилині за грубий фол був вилучений гравець франкфуртського «Айнтрахта» Р. Кох. Потім А. Кнауфф отримав жовту картку на 50-й і 63-й хвилинах відповідно. На 55-й хвилині був вилучений і Е. Фернандеш із «Майнца». Розчарування франкфуртців вилилося на 63-й хвилині, коли А. Кнауфф отримав другу жовту картку, внаслідок чого його вилучили. Це призвело до того, що його команда опинилася в чисельній меншості, що додало ще один рівень складності в матч. На 70-й хвилині відбулася серія замін, обидві команди намагалися оновити свої склади. У «Майнца 05» замість А. Ханче-Ольсена вийшов М. Лейтч, а замість Б. Груди — Н. Вайпер. З іншого боку, «Айнтрахт Франкфурт» ввів у гру К. Якіча замість Бути і Р. Коло Муані замість Ж. Діна Ебімбе.

По ходу матчу напруга наростала, а суддя продовжував давати жовті картки. На 73-й хвилині був вилучений гравець франкфуртського «Айнтрахта» Д. Топпмоллер, а на 75-й хвилині жовту картку отримав Д. Кольр із «Майнца». На 78-й хвилині «Майнц» зробив чергову заміну: замість М. Ріхтера вийшов Лі Чже Сун, а замість Д. да Кости — П. Мвене. На 79-й хвилині Е. Фернандеш також був замінений на С. Белла. У відповідь франкфуртський «Айнтрахт» зробив останні зміни на 82-й хвилині. Х. Смолчич був замінений на К. Ленца, а П. Макс — на Ж. Нганкама. На 83-й хвилині М. Гетце замінив П. Ааронсона. Ближче до кульмінації матчу обидві команди продовжили боротьбу. На 86-й хвилині жовту картку отримав гравець команди FSV Mainz 05 С. ван ден Берг, що ще більше загострило обстановку. Останні хвилини матчу були наповнені драматизмом: на 90-й хвилині франкфуртському «Айнтрахту» вдалося зрівняти рахунок. О. Мармуш влучив у сітку, вирвавши для своєї команди важливе очко. Однак гол був затьмарений ще однією жовтою карткою, цього разу самому О. Мармушу. Напруга зберігалася до самого кінця, бо в останні хвилини матчу жовту картку отримав і Б. Свенссон із «Майн Майн». Свенссон із «Майнца». Загалом, матч FSV Mainz 05 — Eintracht Frankfurt став запеклою боротьбою двох команд Бундесліги. Перевага «Майнца» в рахунку в перерві була зведена нанівець рішучістю франкфуртців, що призвело до нічиєї 1:1. Матч продемонстрував напруженість ліги і конкурентну природу німецького футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вердер — Майнц, Айнтрахт — Кельн.