Ворскла — Чорноморець — 2:1. Чемпіонат України, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-27 18:59 27 серпня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Ворскла (Полтава) і ... Ворскла — Чорноморець — 2:1. Чемпіонат України, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

27 серпня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Ворскла (Полтава) і Чорноморець (Одеса).

Ворскла - Черноморец - 2:1. Чемпионат Украины, 5-й тур. Обзор матча, статистикаВорскла - Черноморец - 2:1. Чемпионат Украины, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 5-й тур

Ворскла (Полтава) — Чорноморець (Одеса) — 2:1 (2:0)
Голи: Степанюк (4), В. Юрченко (45+1) — Пердута (54)

Предупредження: О. Скляр (8), Пердута (42), Шпорн (44), В. Салюк (69), Авагімян (75)

Огляд матчу Ворскла — Чорноморець:

Полтавська «Ворскла» зустрілася з «Чорноморцем» у захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Ворскла» ім. Олексія Бутовського. Обидві команди демонстрували цілеспрямованість і майстерність протягом усієї гри, але перемога залишилася за полтавською «Ворсклою» з рахунком 2:1. Перший тайм розпочався з яскравого голу, забитого гравцем полтавської «Ворскли» Р. Степанюком на 4-й хвилині. Цей перший гол задав тон усьому тайму, в якому полтавська «Ворскла» домінувала. Однак «Чорноморець» не занепав духом і спробував зрівняти рахунок. Це викликало жорсткий опір з боку захисту «Ворскли», внаслідок чого О. Скляр отримав жовту картку на 8-й хвилині. По ходу тайму напруга наростала, що призвело до ще однієї жовтої картки, цього разу І. Пердути з полтавської «Ворскли» на 42-й хвилині. Перед самою перервою на 44-й хвилині попередження отримав і гравець «Чорноморця» Я. Шпорн. Шпорн. Перед самим свистком на перерву полтавська «Ворскла» завдала чергового удару, на 45-й хвилині В. Юрченко вразив ворота суперника. Ворскла Полтава, ведучи в другому таймі з рахунком 2:0, була впевнена у своїй перемозі. Другий тайм розпочався із замін по обидва боки: на 46-й хвилині у складі «Чорноморця» з’явилися М. Брагару і Б. Бойчук.

Ці заміни надали атаці «Чорноморця» нової енергії, і вже зовсім скоро «Чорноморцю» вдалося відігратися. На 54-й хвилині прикрий гол І. Пердути у ворота «Чорноморця» дав «Ворсклі Полтава» шанс на порятунок, а на 65-й хвилині В. Корнієнко та В. Юрченко замінили І. Нестеренка та Тьяго. «Чорноморець» отримав дві жовті картки: В. Салюка та А. Авагимяна було попереджено на 69-й і 75-й хвилинах відповідно. Намагаючись переломити хід зустрічі, «Чорноморець» здійснив ще дві заміни на 75-й хвилині: С. Айєде і А. Штогрін. Полтавська «Ворскла» також зробила заміни на 83-й і 89-й хвилинах: у гру вступили Тіаго Сантана і А. Челядін. У «Чорноморця» Г. Хадіда на 88-й хвилині був замінений на Л. Гучека, а у полтавської «Ворскли» на 89-й хвилині з’явився А. Кулаковський. В останні хвилини матчу обидві команди вели запеклу боротьбу за перевагу, але жодна з них не змогла змінити рахунок. У підсумку полтавська «Ворскла» здобула перемогу над «Чорноморцем» з рахунком 2:1. Цей матч Прем’єр-ліги продемонстрував усю інтенсивність і конкурентність українського футболу. Вболівальники побачили гру, сповнену голів, жовтих карток і цікавих замін. І полтавська «Ворскла», і «Чорноморець» продемонстрували свою футбольну майстерність, але в підсумку перемога і три очки дісталися першій команді.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Ворскла» — «Олександрія», «Верес» — «Чорноморець».