Ньюкасл — Ліверпуль — 1:2. Чемпіонат Англії, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-27 20:30 27 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і ... Ньюкасл — Ліверпуль — 1:2. Чемпіонат Англії, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

27 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і Ліверпуль (Англія).

Ньюкасл - Ливерпуль - 1:2. Чемпионат Англии, 3-й тур. Обзор матча, статистикаНьюкасл - Ливерпуль - 1:2. Чемпионат Англии, 3-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 3-й тур

Ньюкасл (Англія) — Ліверпуль (Англія) — 1:2 (1:0)
Голи: Ентоні Гордон (25) — Nunez Darwin (81), Nunez Darwin (90+3)

Попередження: Трент Александр-Арнольд (6), Тріпп’єр (51), Nunez Darwin (85)

Огляд матчу Ньюкасл — Ліверпуль:

У захопливому поєдинку Прем’єр-ліги на стадіоні «Сент-Джеймс Парк» «Ліверпуль» здобув чудову перемогу над «Ньюкаслом» із рахунком 2:1. Матч розпочався зі шквалу перших карток: уже за шість хвилин гравець «Ліверпуля» Трент Александер-Арнольд опинився в суддівській книжці, отримавши жовту картку за необережний виклик. «Ньюкасл» скористався ситуацією і на 25-й хвилині завдяки класному удару Андроса Таунсенда зрівняв рахунок. Гол викликав захват у глядачів і забезпечив «Ньюкаслу» перевагу. Однак завдання «Ліверпуля» стало ще складнішим, коли всього за три хвилини впливовий захисник Вірджіл ван Дейк отримав пряму червону картку. Вірджіл ван Дейк був визнаний винним у тому, що не дав можливості забити гол, унаслідок чого «Ліверпуль» залишився вдесятьох. Щоб компенсувати вилучення, менеджер «Ліверпуля» Юрген Клопп зробив ранню заміну, випустивши на 33-й хвилині Джордона Гомеса замість Луїса Діаса. Тактична заміна дала змогу «Ліверпулю» зберегти оборонну структуру й утримати перемогу. Другий тайм став ще драматичнішим: на 51-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ньюкасла» Кіран Тріпп’єр, що посилило напругу і напруження матчу. Невдовзі «Ліверпуль» вирішив освіжити атаку, випустивши на 58-й хвилині Хірокі Ендо та Коді Гакпо замість Гарві Елліотта та Діого Жоти відповідно.

На 72-й хвилині «Ньюкасл» також зробив потрійну заміну: Андрос Таунсенд вийшов замість Гарві Барнса, Стефано Тоналі — замість Шона Лонгстаффа, а Александр Ісак — замість Каллума Вілсона. Ці зміни додали нових сил господарям поля, але «Ліверпуль» залишився непохитним. На 77-й хвилині менеджер «Ліверпуля» Юрген Клопп здійснив останню заміну: замість Діого Нуньєса і Жеферсона Куанси в гру вступили Алексіс Мак Аллістер і Жоель Матіп відповідно. Це виявилося вдалим рішенням, адже вже через чотири хвилини Нуньєс, який спокутував свою провину за заміну, зрівняв рахунок. Ліверпульці наполегливо намагалися домогтися перемоги, і на 90-й хвилині їхні зусилля принесли плоди: Нуньєс знову вразив ворота гостей, завоювавши всі три очки. Гол викликав бурхливі святкування серед гравців «Ліверпуля» і залишив уболівальників «Ньюкасла» в шоці. Коли пролунав фінальний свисток, обидва гравці були помітно виснажені, віддавши всі сили в захопливому поєдинку. І хоча «Ньюкасл» гідно чинив опір, зрештою саме стійкість і рішучість «Ліверпуля» стали вирішальним фактором. Цей захопливий матч Прем’єр-ліги продемонстрував непередбачуваність футболу, показавши, наскільки тонкою може бути відстань між перемогою і поразкою. Тріумф «Ліверпуля» на «Сент-Джеймс Парк», безсумнівно, значно підвищить його шанси на чемпіонство, в той час як «Ньюкаслу» залишиться тільки шкодувати про втрачені можливості.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брайтон — Ньюкасл, Ліверпуль — Астон Вілла.