Ювентус — Болонья — 1:1. Чемпіонат Італії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-27 21:29 27 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і ... Ювентус — Болонья — 1:1. Чемпіонат Італії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

27 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і Болонья (Італія).

Ювентус - Болонья - 1:1. Чемпионат Италии, 2-й тур. Обзор матча, статистикаЮвентус - Болонья - 1:1. Чемпионат Италии, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 2-й тур

Ювентус (Турин) — Болонья (Італія) — 1:1 (0:1)
Голи: Влахович (80) — Фергюсон (24)

Предупредження: Рабьо (12), С. Пош (17), Мотта (72), K. Yildiz (87)

Огляд матчу Ювентус — Болонья:

«Ювентус» і «Болонья» зустрілися в захопливому матчі Серії А на престижному стадіоні «Альянц». Болонья" вийшла вперед уже на 24-й хвилині, коли Л. Фергюсон забив гол, приголомшивши глядачів. «Ювентус» одразу ж перейшов у наступ, намагаючись зрівняти рахунок. Однак захист «Болоньї» не дав «Ювентусу» жодного шансу забити. Матч ставав дедалі напруженішим, обидві команди прагнули голу. На 52-й хвилині «Ювентус» відсвяткував, як йому здавалося, вирішальний гол, але його було скасовано через порушення Д. Влаховича, який перебував у положенні «поза грою». Уболівальники «Ювентуса» розчаровано застогнали, бо їхній потенційний успіх було зірвано. Коли рахунок на табло, як і раніше, залишався 1:0 на користь «Болоньї», обидві команди зробили заміни, щоб привнести у свої склади нові сили. Болонья зробила три заміни на 60-й і 61-й хвилинах, випустивши на поле Н. Моро, Р. Орсоліні та К. Лікогіанніса. З іншого боку, «Ювентус» ввів у гру Н. Фаджіолі та А. Камб’язо на 66-й хвилині. У міру того як час минав, напруга на полі наростала.

На 72-й хвилині жовту картку отримав гравець «Болоньї» Т. Мотта, поповнивши список вилучень у матчі. У відчайдушній спробі врятувати очко «Ювентус» зробив вирішальну заміну на 73-й хвилині, випустивши Ф. К’єзу замість А. Міліка. Загострення матчу досягло свого апогею на 80-й хвилині, коли «Ювентус» нарешті знайшов довгоочікуваний перелом. Д. Влахович спокутував свою провину, забивши гол, який розлютив уболівальників «Ювентуса». Рахунок зрівнявся — 1:1, що створило напружену кінцівку матчу. В останні хвилини зустрічі обидві команди продовжували робити заміни в надії знайти переможний гол. На 81-й хвилині «Ювентус» ввів у гру Т. Веа і М. Локателлі, а на 85-й хвилині «Болонья» ввела в гру М. Ебішера. Гра ставала дедалі гострішою, внаслідок чого на 87-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ювентуса» К. Йілдіз. На 90-й хвилині «Болонья» ввела в гру Д. Ндойє, а «Ювентус» замінив К. Йілдіза на Г. Фаббіана. Незважаючи на спроби обох команд домогтися перемоги на пізній стадії, матч закінчився внічию 1:1. Гра «Ювентус» — «Болонья» продемонструвала захоплюючий і непередбачуваний характер футбольної Серії А. Обидві команди продемонстрували свою стійкість і майстерність, і вболівальники з нетерпінням чекали наступних зустрічей на полі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Емполі — Ювентус, Болонья — Кальярі.