Ніцца — Ліон — 0:0. Чемпіонат Франції, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-27 23:42 27 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і ... Ніцца — Ліон — 0:0. Чемпіонат Франції, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

27 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і Ліон (Франція).

Ницца - Лион - 0:0. Чемпионат Франции, 3-й тур. Обзор матча, статистикаНицца - Лион - 0:0. Чемпионат Франции, 3-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 3-й тур

Ніцца (Франція) — Ліон (Франція) — 0:0 (0:0)

Попередження: Ю. Ндайішіміє (32), Тальяфіко (89), С. Кумбеді (90+2), S. Alvero (90+5), Duje Ćaleta-Car (90+2)

Огляд матчу Ніцца — Ліон:

Ніцца і Ліон зіграли в безгольову нічию в довгоочікуваному матчі Ліги 1 на стадіоні «Альянс Рів’єра». Незважаючи на те, що обидві команди створювали перспективні можливості, жодна зі сторін не змогла домогтися успіху в безрезультатному поєдинку. Перша значуща подія в матчі відбулася на 32-й хвилині, коли гравець «Ніцци» Ю. Ндайішіміє отримав жовту картку за необережний підкат. Цей момент став уособленням фізичного напруження гри, коли обидві команди протягом усього матчу демонстрували жорсткий підхід до справи. Глухий кут у матчі зберігався до 69-ї хвилини, коли «Ніцца» зробила першу заміну. Ж. Лаборде замінив Б. Буанані, що дало змогу господарям поля привнести в гру свіжий атакувальний струмінь. Однак «Ліон» швидко відреагував, зробивши першу заміну на 71-й хвилині: А. Мейтланд-Найлс замінив С. Альверо. Друга заміна «Ліона» відбулася швидко на 71-й хвилині: А. Сарр замінив Т. Кадевера, який був введений у гру з метою посилення передньої лінії.

Ніцца відповіла другою заміною на 83-й хвилині: С. Діоп поступився місцем Б. Брахімі. Під кінець часу обидві команди кинули обережність на вітер і зробили нові заміни в пошуках пізнього переможця. На 83-й хвилині у складі «Ніцци» замість Х. Будауї з’явився К. Турам, а у складі «Ліона» замість М. Ель-Аруха — Р. Черкі. Черкі. Напружений перебіг матчу продовжився і в останні хвилини: на 89-й хвилині «Ніцца» зробила ще дві заміни: Т. Моффі замінив Е. Гуессана, а Ю. Аталь вийшов замість Ж. Лотомби. Незважаючи на дедалі більшу кількість замін і зростаюче передчуття, матч так і закінчився внічию. Про напруження боротьби говорить шквал жовтих карток, показаних в останні хвилини гри. На 90-й хвилині Н. Тальяфіко, Д. Калета-Кар, С. Кумбеді та С. Альверо отримали жовті картки. Альверо отримали жовті картки, що підкреслило напругу на полі. Хоча обидві команди будуть розчаровані тим, що не змогли забити гол, нічия відображає їхню оборонну стійкість і стійкість. Результат залишає «Ніццу» і «Ліон» у пошуках своїх перших перемог у чемпіонаті, але водночас дає змогу поліпшити ситуацію під час кампанії.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ніцца — Страсбур, Ліон — ПСЖ.