Лаціо — Дженоа — 0:1. Чемпіонат Італії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-27 23:49 27 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і ... Лаціо — Дженоа — 0:1. Чемпіонат Італії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

27 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і Дженоа (Генуя).

Лацио - Дженоа - 0:1. Чемпионат Италии, 2-й тур. Обзор матча, статистикаЛацио - Дженоа - 0:1. Чемпионат Италии, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 2-й тур

Лаціо (Рим) — Дженоа (Генуя) — 0:1 (0:1)
Голи: M. Retegu (16)

Предупредження: Катальді (38), M. Френдруп (39), Малиновський (61), Luca Pellegrini (90+2), C. Нерухомий (90+4), Дзакканьї (90+3)

Огляд матчу Лаціо — Дженоа:

У напруженому матчі Серії А між «Лаціо» і «Дженоа» на легендарному стадіоні «Олімпіко» перемогу з рахунком 1:0 здобули гості. Матч продемонстрував інтенсивність і суперництво, притаманні італійському футболу, обидві команди не полишали спроб домогтися перемоги. Перший тайм розпочався з першого голу гравця «Дженоа» М. Ретегі на 16-й хвилині. Нападник проявив дивовижне самовладання, обігравши воротаря «Лаціо», і вивів свою команду вперед. Лаціо спробував відповісти, але до свистка на перерву так і не зміг забити, і рахунок став 0:1. На початку другого тайму Лаціо активізував свої зусилля, щоб вирівняти становище. Однак у деяких моментах захист «Дженоа» стримував їхні атакувальні пориви. На 61-й хвилині Р. Малиновський (Дженоа) отримав жовту картку, продемонструвавши завзятість, з якою обидві команди боролися за перевагу в рахунку. На 66-й і 67-й хвилинах, коли гра перейшла у вирішальну стадію, «Лаціо» вирішив провести низку замін. На полі з’явилися А. Марушич і Д. Камада, які замінили Л. Пеллегріні і М. Вечіно відповідно.

На 67-й хвилині Феліпе Андерсон також був замінений, звільнивши місце Г. Ісаксену. На 70-й хвилині «Дженоа» відповіла на зміни у складі «Лаціо» своїми замінами. Р. Малиновський і М. Ретегі були зняті з гри, а С. Хефті та К. Екубан вийшли на заміну. У спробі зберегти невелику перевагу в рахунку «Лаціо» зробив ще одну заміну — К. Строотман замінив М. Торсбі, а на 79-й хвилині Д. Катальді був замінений на Т. Кастелланоса. Дженоа також зробила останню заміну на 85-й хвилині, замінивши С. Сабеллі на А. Мартіна. Матч завершився на вогненній ноті: на 90-й хвилині жовті картки отримали гравці «Лаціо» Л. Пеллегріні та М. Дзакканьї, що ще більше загострило атмосферу на полі. На цій же хвилині «Дженоа» провела останню заміну, випустивши замість Ф. Ягієлло А. Гудмундссона. Загалом це була запекла боротьба двох конкурентоспроможних команд Серії А. Попри те, що «Лаціо» виклався в другому таймі, саме «Дженоа» здобула перемогу з рахунком 1:0 завдяки ранньому голу Ретегі. Матч продемонстрував рішучість і майстерність гравців, подарувавши вболівальникам захоплююче видовище на «Стадіо Олімпіко».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Наполі — Лаціо, Торіно — Дженоа.