Салернітана — Удінезе — 1:1. Чемпіонат Італії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-28 21:31 28 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) та ... Салернітана — Удінезе — 1:1. Чемпіонат Італії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

28 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) та Удінезе (Італія).

Салернитана - Удинезе - 1:1. Чемпионат Италии, 2-й тур. Обзор матча, статистикаСалернитана - Удинезе - 1:1. Чемпионат Италии, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 2-й тур

Салернітана (Італія) — Удінезе (Італія) — 1:1 (0:0)
Голи: Б. Діа (72) — Л. Самарджич (57)

Попередження: Ловрич (49), C. Kabasele (55), Е. Ботейм (60), Брадаріч (64), Л. Пірола (65), J. Феррейра (70), Воллес (90+4), Кандрева (90+4)

Огляд матчу Салернітана — Удінезе:

Захоплюючий матч між командами «Салернітана» та «Удінезе» завершився внічию У довгоочікуваному матчі Серії А на стадіоні «Арекі» команди «Салернітана» та «Удінезе» змагалися в захопливій боротьбі, яка в підсумку завершилася внічию 1:1. У перерві рахунок так і залишився 0:0, але в другому таймі обидві команди показали багато цікавого і тримали вболівальників у напрузі. Початок матчу був неспішним, обидві команди не могли створити явних моментів. Володіння м’ячем розподілялося рівномірно, але перший реальний шанс на 49-й хвилині був у «Салернітани». На 53-й хвилині гравець «Удінезе» С. Ловрич отримав жовту картку за необережний удар суперника. На 53-й хвилині «Салернітана» провела ранню заміну, випустивши замість А. Мартегані Е. Бохінена, намагаючись привнести більше креативу в атаку. Лише за дві хвилини за фол на гравцеві «Удінезе» був вилучений і К. Кабаселе. На 57-й хвилині «Удінезе» вирвав перемогу завдяки фантастичному голу Л. Самарджича. Півзахисник потужним ударом застав зненацька голкіпера «Салернітани». «Салернітана», вирішивши відігратися, продовжувала йти вперед. Але їхнім зусиллям заважала кількість отриманих жовтих карток. На 60-й хвилині був попереджений Е. Ботейм, на 64-й хвилині — Д. Брадаріч, на 65-й хвилині — Л. Пірола.

Намагаючись відігратися, «Салернітана» провела дві швидкі заміни на 62-й хвилині: замість Е. Ботейма вийшов Ж. Кабрал. Кабрал, а замість П. Маццоккі — Д. Брадарич. Заміни одразу ж позначилися на грі, оскільки «Салернітана» стала домінувати у володінні м’ячем, що принесло свої плоди на 72-й хвилині, коли Б. Дія вдалим ударом зрівняв рахунок. Нападник скористався помилкою захисту «Удінезе» і переправив м’яч у нижній кут. Наприкінці матчу обидві команди зробили кілька замін, щоб освіжити склади та підтримати їхню інтенсивність. На 75-й хвилині замість І. Успіха у складі «Удінезе» з’явився Л. Лукка, потім Ф. Ебоселе замість Ж. Феррейри. На 81-й хвилині «Удінезе» здійснив ще дві заміни: Х. Камара замість Ж. Земури та О. Заррага замість С. Ловрича. Салернітана відповіла четвертою заміною на 84-й хвилині, замінивши Л. Піролу на К. Іквуемесі. В останні хвилини матчу обидві команди отримали жовті картки за агресивну гру. На 90-й хвилині попередження отримали А. Кандрева з «Салернітани» і Валаче з «Удінезе», що ще більше загострило обстановку. На завершення матчу на 90-й хвилині Ф. Товен замінив Д. Куїну. Загалом матч між «Салернітаною» та «Удінезе» був сповнений інтенсивністю, драматизмом і майстерністю. Обидві команди продемонстрували прагнення вибороти всі три очки, але в підсумку задовольнилися наполегливою нічиєю. Вболівальники отримали захоплююче видовище, ще раз довівши, що Серія А є однією з найкращих футбольних ліг світу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лечче — Салернітана, Удінезе — Фрозіноне.