Кальярі — Інтер — 0:2. Чемпіонат Італії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-28 23:41 28 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кальярі (Італія) та ... Кальярі — Інтер — 0:2. Чемпіонат Італії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

28 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кальярі (Італія) та Інтер (Мілан).

Кальяри - Интер - 0:2. Чемпионат Италии, 2-й тур. Обзор матча, статистикаКальяри - Интер - 0:2. Чемпионат Италии, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 2-й тур

Кальярі (Італія) — Інтер (Мілан) — 0:2 (0:2)
Голи: Д. Дамфріс (21), Lautaro Martínez (30)

Попередження: Z. Luvumbo (81), Мхітарян (81)

Огляд матчу Кальярі — Інтер:

Міланський «Інтер» здобув впевнену перемогу над «Кальярі» з рахунком 2:0 у довгоочікуваному матчі Серії А на стадіоні Unipol Domus. Незважаючи на захопливе протистояння, у другому таймі обидві команди так і не змогли забити, внаслідок чого рахунок на табло залишився незмінним. Початок матчу був яскравим: на 21-й хвилині гравець «Інтера» Дензел Дамфріс завдав точного удару в площину воріт, забезпечивши своїй команді першу перевагу. Гол продемонстрував майстерність і точність Дамфріса, залишивши захист «Кальярі» в заціпенінні. На 30-й хвилині Лаутаро Мартінес вразив ворота «Інтера», збільшивши перевагу до 2:0. На 35-й хвилині «Кальярі» зробив першу заміну: Леонардо Паволетті був замінений на Зіто Лувумбо. На початку другого тайму «Кальярі» зробив ще одну заміну, замінивши на 47-й хвилині Габріеля Орістаніо на Алессандро Ді Пардо. На 60-й хвилині «Кальярі» продовжив тасувати склад, замінивши Развана Маріна на Якуба Янкто. Зусилля команди з прориву надійної оборони «Інтера» були похвальні, але істотного впливу на хід гри вони не мали. На 71-й хвилині «Інтер», коли гра вже йшла з-під контролю, зробив потрійну заміну.

Замість Дамфріса вийшов Хуан Куадрадо, Федеріко Дімарко — замість Карлоса Аугусто, а Ніколо Барелла був замінений на Давіде Фраттезі. Ці зміни були спрямовані на те, щоб зберегти перевагу «Інтера» і закріпити перемогу. На 77-й хвилині «Інтер» зробив четверту заміну, замінивши Марко Арнаутовича на Маркуса Турама. На 81-й хвилині обидві команди отримали жовті картки: Генріх Мхітарян був попереджений за «Інтер», а Зіто Лувумбо — за «Кальярі». На 82-й хвилині Мхітарян, який щойно отримав жовту картку, був замінений на Стефано Сенсі. Тактичне рішення «Інтера» було спрямоване на запобігання можливого повторного вилучення Мхітаряна та забезпечення його готовності до подальших матчів. На 85-й хвилині «Кальярі» зробив останню заміну: Камалдін Сулемана замінив Алессандро Дейолу, а Гастон Заппа — Ельдора Шомуродова. Незважаючи на активну гру «Кальярі» в другому таймі, надійна оборона «Інтера», а також його висока реалізація в першому таймі забезпечили перемогу з рахунком 2:0. Цей результат дозволив «Інтеру» ще більше піднятися в турнірній таблиці Серії А, а «Кальярі» залишився в пошуках відповідей, перебудовуючись на наступний матч.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Болонья — Кальярі, Інтер — Фіорентина.