Йожеф Сабо: «Наш футбол в занепаді. На жаль, від «Динамо» залишилася одна тільки назва»

2023-09-01 12:51 Колишній тренер київського «Динамо» Йожеф Сабо висловив свою думку про виліт українських клубів із єврокубків. Йожеф ... Йожеф Сабо: «Наш футбол в занепаді. На жаль, від «Динамо» залишилася одна тільки назва»

Колишній тренер київського «Динамо» Йожеф Сабо висловив свою думку про виліт українських клубів із єврокубків.

Йожеф Сабо

— Я засмучений грою українських клубів у єврокубках. «Дніпро-1» повинен був проходити «Спартак» Трнаву. «Зоря» теж мала всі шанси переграти празьку «Славію», але вилетіла до Ліги конференцій. З такими командами треба виходити і до 30-ої хвилини забивати двічі і закривати всі питання, але все виходить навпаки. Гравці роблять мільйон помилок, немає ніякої дисципліни, деякі футболісти ходять пішки, вважають, що передачу зробив і цього достатньо. Футбол же — це робота від першої і до останньої хвилини, від свого штрафного майданчика і до штрафного майданчика суперника, зважаючи на тактику, обрану тренером. Зараз і збірна України буде грати — як дивитися? Тільки засмучуватись?

«Бешикташ» — сильніший за «Динамо», на сьогоднішній день. Вони грали за рахунком з перших хвилин. Особливо, в першому таймі. Але що мене дивує, коли м’яч у суперника, то в них вільно проходять передачі — всі гравці суперника вільні. Що за футбол такий новий?! Я ж дивлюся чемпіонати Англії, Італії, як там «вгризаються» у відборі і пресингу, які швидкісні атаки — це все у нас пропало. Деякі футболісти взагалі не мають право виходити на поле в цих командах — це стосується не тільки «Динамо». Має бути швидкість, енергія — не навчили нормально прийняти м’яч, відібрати, але ми маємо одні порушення.

В «Динамо» немає жодного футболіста, якого я міг би виділити. Нам забили гол — одразу троє гравців киян не змогли відібрати м’яч. Команда грає більше назад, ніж вперед. Що це таке?!

Наш футбол в занепаді. На жаль, від «Динамо» залишилася одна тільки назва. Навіть не знаю, чи буду дивитися чемпіонат України, з такою грою. Не знаю, як «Шахтар» гратиме в своїй групі Ліги чемпіонів, бо там пристойні команди. Поки що, «Шахтар» не переважає у грі ні «Динамо», ні «Дніпро-1» із «Зорею». Можливо, новий тренер робить свої перебудови, але маємо, що маємо, — сказав Йожеф Йожефович.

01.09.2023, 12:51