Чемпіонат юнацьких команд. «Зоря U-19» — «Динамо U-19» — 2:2. Звіт про матч

2023-09-01 19:47 У рамках 6-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динaмо U-19» зіграло з луганською «Зорею ... Чемпіонат юнацьких команд. «Зоря U-19» — «Динамо U-19» — 2:2. Звіт про матч

У рамках 6-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динaмо U-19» зіграло з луганською «Зорею U-19». Незважаючи на виїзний для киян статус, поєдинок пройшов на заміській клубній базі «біло-синіх» у Віті-Литовській.

Чемпіонат U-19, 6 тур

«ЗОРЯ U-19» — «ДИНАМО U-19»2:2 (2:0)
Голи: Капустян (25), Токар (32) — Пономаренко (52), Лобко (83)

«Зоря»: Набит, Капустян (Атаманчук, 79), Дзюба, Токар, Писаренко, Долбнєв, Чубов (Бенедюк, 61), Почапський (Байрук, 61), Юшко, Рудницький (Михайленко, 70), Слесар (Лопатін, 61).

«Динамо»: Суркіс, Гусєв (Лобко, 73), Коробов (Калин, 36), Михавко, Дикий, Балаба, Іщенко (Озимай, 61), Осипенко, Кремчанін (Котуха, 73), Герич, Пономаренко.

Перед звітним туром команди перебували на різних полюсах турнірної таблиці — «Динамо» було лідером за втраченими очками, а «Зоря» набрала лише три бали та перебувала на дні турнірної таблиці. Але легкої прогулянки для динамівців не вийшло...

Уже в дебюті зустрічі у гру довелося вступати Суркісу, парируючи щільний удар суперника на кутовий. Біля протилежних воріт чудовий шанс відзначитися мав Пономаренко, який пробив у стійку, а Геричу не вистачило зовсім трохи, аби випередити захисника та зіграти на добиванні.

Обмін моментами продовжився й надалі. В одному епізоді Кремчанін відправив м’яча у ворота, але арбітри не зарахували гол через офсайд. А от луганчани на 25-й хвилині відкрили рахунок за правилами — Капустян пробив по воротах метрів із 25-ти, і м’яч влетів під поперечину.

Пройшло сім хвилин, і номінальним господарям вдалося подвоїти свою перевагу. Це Токар вдало відгукнувся на навіс із кутового та головою переправив м’яча у ворота повз Суркіса. До завершення тайму «біло-синім» так і не вдалося скоротити відставання — зокрема, Пономаренко та Осипенко (двічі) записали на свій рахунок неточні удари.

Другий тайм розпочався для динамівців із ще одного скасованого гола. Цього разу Дикий точно пробив по воротах, але суддя відмінив гол через офсайд у Осипенка, який активно втручався у гру. Утім, за кілька хвилин «біло-синім» усе ж вдалося забити легітимний м’яч — обікравши суперника на чужій половині поля, партнери вивели Пономаренка на ударну позицію, і Матвій використав свій шанс.

Надалі підопічні Ігоря Костюка продовжили бігти вперед у надії врятувати матч. Осипенко здалеку не поцілив у ворота, воротар парирував небезпечний удар Калина та впорався із добиванням Пономаренка, поруч із стійкою пробив Дикий. На довершення Герич завершив швидку контратаку «біло-синіх» ударом у поперечину.

І за свої старання номінальні гості були винагороджені на 83-й хвилині, коли Лобко, який вийшов на заміну в середині другого тайму, відгукнувся на подачу Герича з правого флангу та головою точно пробив по воротах. На останніх хвилинах компенсованого часу вирвати перемогу для «біло-синіх» могли Калин та Михавко, але в обох епізодах вище за всілякі похвали зіграв голкіпер «Зорі».

Тож, бойова нічия 2:2 — «Динамо» другий тур поспіль втрачає очки.

01.09.2023, 19:47