«Ми повинні знаходити більше моментів для Довбика», — головний тренер «Жирони»

2023-09-04 07:31 Головний тренер іспанської «Жирони» Мічел висловився про роль у його команді її новачка, нападника Артема Довбика. ... «Ми повинні знаходити більше моментів для Довбика», — головний тренер «Жирони»

Головний тренер іспанської «Жирони» Мічел висловився про роль у його команді її новачка, нападника Артема Довбика.

Мічел

«Довбик, як і раніше, перебуває в процесі адаптації. Це гравець, який, стоячи спиною до воріт, здатний утримувати м’яч і забезпечувати безперервність наших комбінацій.

І Довбик здатний діяти на величезній дистанції в глибину наших атак, тому нам потрібно навчитися знаходити для нього більше моментів. Сам Довбик теж розуміє, що він має грати так, щоб ми могли використовувати його в інтересах команди.

Одним словом, це важливий футболіст для нас як із погляду ланки, що забезпечує безперервність командних дій, так і з погляду того, що це нападник, який може забезпечити нам глибину атаки», — сказав Мічел після вчорашнього матчу чемпіонату Іспанії з «Лас-Пальмасом» (1:0), в якому Довбик вийшов на заміну на 62-й хвилині гри (ще один легіонер «Жирони», Віктор Циганков, розпочав цю зустріч у стартовому складі своєї команди і був замінений на 75-й хвилині).