Товариський матч. Німеччина (U-21) — Україна (U-21) — 2:0

2023-09-09 06:51 В п’ятницю, 8 вересня, молодіжна збірна України, яка готується до старту у кваліфікації Євро-2025 (U-21), зустрічалася ... Товариський матч. Німеччина (U-21) — Україна (U-21) — 2:0

В п’ятницю, 8 вересня, молодіжна збірна України, яка готується до старту у кваліфікації Євро-2025 (U-21), зустрічалася в спарингу з однолітками з Німеччини.

Товариський матч

НІМЕЧЧИНА (U−21) УКРАЇНА (U-21) 2:0 (0:0)
Голи: Беєр (53), Лемперле (88).

Німеччина (U−21): Урбіг, Кляйне-Бекель (Вагнер, 46), Гехтер (Рідель, 46), Шмідт (Аррей-Мбі, 46), Кнауфф (Лемперле, 46), Мартель (к) (Брайтгаупт, 46), Браун (Роте, 46), Рьйоль (Зіберт, 46), Груда (Вольтемаде, 46), Беєр (Небель, 56), Мукоко (Тресольді, 56).

Україна (U−21): Нещерет (Фесюн, 46), Роман (Скорко, 46), Салюк (Боль, 46), Батагов (Слюбик, 61), Смоляков (Булеза, 46), Сігеєв (Ярмолюк, 46), Бражко (к) (Павлюк, 66), Лосенко (Рубчинський, 46), Теслюк (Квасниця, 46), В’юнник (Краснопір, 46), Волошин (Брагару, 46).

Гра проходила на «Людвігспаркштадіон» у Саарбрюкені та була першою для Унаї Мельгоси в ролі головного тренера української «молодіжки». Зазначимо, що іспанський фахівець очолив оновлену молодіжну збірну, де зібрані гравці 2002 року народження й молодші.

На початку зустрічі гості непогано контролювали м’яч, проте із часом німці перехопили ініціативу. Перший небезпечний момент створив Кнауфф, який змістився з флангу й пробив у руки Нещерету. Згодом Сігеєв останньої миті заблокував простріл Мукоко, також своїми спробами відзначилися Кляйне-Бекель і Рьйоль. Незадовго до перерви після флангової подачі Беєр випередив Нещерета, але схибив, пізніше Кнауфф також пробив над поперечиною.

Наша ж збірна не могла довести справу до акцентованого удару по воротах. Можна пригадати хіба що випад Волошина, якому не дав пробити візаві, а також скидку Бражка після кутового, на яку не відгукнулися партнери.

У перерві тренери обох команд практично повністю змінили склади. Українці провели кілька непоганих атак, але без завершення. Натомість німці на 53-й хвилині відкрили рахунок — Вольтемаде перехопив м’яч і віддав до штрафного на Беєра, який пробив повз Фесюна.

Згодом господарі заробили небезпечний штрафний, однак Небель пробив повз ціль. Своєю чергою синьо-жовтим важко давалася гра на чужій половині поля. Хоча на 69-й хвилині Рубчинський небезпечно пробив із півкола після контратаки, а пізніше він же перевірив голкіпера дальнім ударом.

На 88-й хвилині німці відповіли ударом Тресольді, з яким упорався Фесюн. Утім, уже за мить господарі перехопили м’яч у центрі поля, Лемперле ввірвався до штрафного й зумів подвоїти перевагу своєї команди. У підсумку збірна України поступилася — 0:2.

Тепер на «синьо-жовтих» чекає гра відбору Євро-2025 (U-21) проти Північної Ірландії, яка відбудеться 12 вересня у Словаччині.

09.09.2023, 06:51