Відбір на Євро-2024. Україна — Англія — 1:1. Огляд матчу, статистика

2023-09-09 20:51 У суботу, 9 вересня, збірна України провела свій черговий матч у рамках відбіркового турніру Євро-2024 — ... Відбір на Євро-2024. Україна — Англія — 1:1. Огляд матчу, статистика

У суботу, 9 вересня, збірна України провела свій черговий матч у рамках відбіркового турніру Євро-2024 — у Вроцлаві, проти збірної Англії.

Фото - Олександр Попов

Євро-2024. Відбірковий турнір. Група C.

УКРАЇНА — АНГЛІЯ — 1:1 (1:1)
Голи: Зінченко (26) — Вокер (41)

Предупредження: Степаненко (22), Яремчук (42) — Меддісон (35), Магуйар (83).

Україна: Бущан − 2.Конопля, 22.Матвієнко, 13.Забарний, 16.Миколенко — 6.Степаненко (К), 8.Судаков — 17.Зінченко, 10.Мудрик, 15.Циганков, — 9.Яремчук.
Запасні: 12.Лунін, 23.Трубін, 3.Михайличенко, 4.Кривцов, 5.Сидорчук, 7.Ярмоленко, 11.Довбик, 14.Буяльський, 18.Ванат, 19.Попов, 20.Назарина, 21.Караваєв.

Англія: 1.Пікфорд, 2.Вокер, 3.Чілуелл, 4.Райс, 5.Гехі, 6.Магуайр, 7.Сака, 8.Хендерсон, 9.Кейн (К), 10.Беллінгем, 11.Меддісон.
Запасні: 13.Джонстон, 22.Рамсдейл, 12.Тріпп’єр, 14.Колуілл, 15.Томорі, 16.Філліпс, 17.Данк, 18.Езе, 19.Решфорд, 20.Фоден, 21.Галлахер, 23.Вілсон.

Стенограма матчу та статистика >>>

Післяматчева прес-конференція >>>

Турнірна таблиця відбіркової групи С, календар ігор >>>

Матч розпочався з атак збірної Англії, якій вдалося досить швидко заволодіти ініціативою. Відверто кажучи, перші десять хвилин зустрічі пройшли на половині поля команди Сергія Реброва, що підтверджує також і статистика володіння м’ячем — 20% на 80% на користь британців.

Але, витримавши серйозний пресинг від гостей, збірній України вдалося реалізувати свій перший же момент у грі! На 26-й хвилині українці провели прекрасну атаку правим флангом: Конопля прострілив у центр штрафного майданчика на ніким не прикритого Зінченка, і півзахиснику залишалося лише пробити з кількох метрів точно повз Пікфорда — 1:0! Англійці, будучи дещо шокованими таким розвитком подій, кинулися тут же відіграватися. Крім суто футбольних моментів, пішли і жовті картки за грубу гру. Зокрема, Меддісону, який зіграв грубо проти Забарного.

Однак перед самою перервою підопічним Саутґейта все ж вдалося зрівняти рахунок. На 41-й хвилині Вокер чудово відкрився на правому фланзі та отримав неймовірний пас від Кейна метрів на 30. Захисник, увірвавшись до штрафного майданчика збірної України, без проблем пробив з метра в нижній кут воріт — 1:1.

Фото — Александр ПоповФото — Александр Попов

Початок другого тайму був також за англійцями. «Леви» знову великими силами пішли вперед, намагаючись якомога швидше вийти вперед у рахунку. І тут нашій команді було знову непросто: спочатку Бущан перевів на кутовий простріл із правого флангу, а ще за кілька хвилин фантастичним сейвом не дав відзначитися Саке — після дотику воротаря «Динамо» м’яч відлетів у поперечину!

Сергій Ребров, розуміючи, що команді потрібно освіжити гру в центрі поля, провів серію замін: на поле вийшли Сидорчук і Буяльський. Наша команда стала сміливіше контратакувати, але щоразу українцям в атаці не вистачало то останнього точного пасу, то завершального удару. Крім того, впевнено, як завжди, у захисті виглядав усе той самий Вокер, який не дав змоги кілька разів Мудрику втекти флангом...

У підсумку «жовто-синім» вдалося витримати фінальний штурм своїх воріт, не дозволивши супернику здобути чергову перемогу в нашій групі. Нічия, і в нашої команди вже 7 очок!

Нагадаємо, свій наступний матч у відбірковому циклі до Євро-2024 збірна України проведе вже у вівторок, 12 вересня. Суперником команди Сергія Реброва буде збірна Італії. Початок зустрічі — о 21:45.