Італія — Україна — 2:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-09-12 23:39 12 вересня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Італії та Збірна України. Италия ... Італія — Україна — 2:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

12 вересня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Італії та Збірна України.

Италия - Украина - 2:1. Евро-2024. Обзор матча, статистикаИталия - Украина - 2:1. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Італія — Україна — 2:1 (2:1)
Голи: Фраттезі (12), Фраттезі (29) — Ярмоленко (41)

Попередження: Миколенко (38), Конопля (62), Степаненко (76)

Огляд матчу Італія — Україна:

Італія — Україна: Захоплюючий матч відбіркового турніру чемпіонату Європи на стадіоні «Джузеппе Меацца» У цьому захоплюючому матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи Італія приймала Україну на історичному стадіоні «Джузеппе Меацца». Матч, у якому обидві команди жадали перемоги, був наповнений напругою, драматизмом і приголомшливою майстерністю обох сторін. У перерві рахунок був 2:1 на користь Італії, і фінальний свисток пролунав з таким же рахунком. Перші хвилини гри задали тон матчу, Італія швидко встановила свою перевагу. Уже на 12-й хвилині Д. Фраттезі забив приголомшливий гол, забезпечивши господарям поля перевагу. Слідом за цим на 29-й хвилині Фраттезі забив ще один вражаючий гол, збільшивши перевагу Італії до 2:0. Італійські вболівальники вибухнули від радості, здавалося, що їхня команда повністю контролює ситуацію. Однак Україна не збиралася відступати без бою. На 41-й хвилині А. Ярмоленко забив гол, подарувавши українській команді проблиск надії. Цей гол надав команді нового заряду бадьорості та рішучості, і в другому таймі вона мала намір відігратися. На початку другого тайму обидві команди зробили низку замін, прагнучи освіжити склади і залучити до них гравців, здатних змінити ситуацію. На 58-й хвилині Італія ввела в гру М. Дзакканьї та Ф. Дімарко, а Україна — А. Ярмоленка та М. Мудрика.

На 61-й хвилині український футболіст Ю. Конопля отримав жовту картку, додавши в гру елемент обережності. Напруга на полі залишалася високою, гравці обох команд боролися за кожен м’яч і домагалися перемоги. На 72-й хвилині Італія провела ще дві заміни, випустивши на поле Г. Распадорі та Н. Дзаніоло для посилення атаки. У складі збірної України також відбулися зміни: на 75-й хвилині в гру вступили О. Зінченко та В. Буяльський. Під час матчу дедалі частіше стали застосовуватися фізичні методи, і українці Т. Степаненко та І. Забарний. Степаненко та І. Забарний швидко отримали жовті картки на 76-й і 78-й хвилинах відповідно. Напруга на стадіоні відчувалася з наближенням останніх хвилин. На 83-й хвилині Італія провела останню заміну, випустивши на поле Н. Бареллу, який і допоміг закріпити перемогу. Україна також зробила останню заміну, замінивши на 84-й хвилині Т. Степаненка на С. Сидорчука. Незважаючи на кілька запізнілих атак з боку України, Італії вдалося втримати перевагу 2:1 до фінального свистка. У цьому захопливому матчі, що продемонстрував талант і цілеспрямованість Італії та України, італійські футболісти відсвяткували свою важку перемогу. Уболівальники побачили гру, сповнену ефектних голів, жовтих карток і стратегічних замін. Цей результат, безсумнівно, додасть Італії впевненості у своїх силах, адже вона продовжує свій шлях у відбірковому турнірі чемпіонату Європи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Італія — Мальта, Україна — Сев.Македонія.