Норвегія — Грузія — 2:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-09-13 00:29 12 вересня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Норвегії та Збірна Грузії. Норвегия ...

12 вересня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Норвегії та Збірна Грузії.

Норвегия - Грузия - 2:1. Евро-2024. Обзор матча, статистикаНорвегия - Грузия - 2:1. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Норвегія — Грузія — 2:1 (2:0)
Голи: Го ланд (25), Едегор (33) —

Огляд матчу Норвегія — Грузія:

Норвегія — Грузія: Відбірковий матч Чемпіонату Європи завершився перемогою Норвегії з рахунком 2:1 У захопливому матчі відбіркового турніру Чемпіонату Європи Норвегія приймала Грузію на легендарному стадіоні «Уллевааль». Гра була дуже очікуваною, і обидві команди прагнули здобути перемогу, щоб збільшити свої шанси на потрапляння на престижний чемпіонат. Матч закінчився з рахунком 2:0 на користь Норвегії, але в другому таймі Грузія дала відсіч і в підсумку поступилася з рахунком 2:1. Початок гри був дуже напруженим, і Норвегії не знадобилося багато часу, щоб вийти з глухого кута. На 25-й хвилині Ерлінг Хааланд, продемонструвавши свою майстерність удару по воротах, вивів Норвегію вперед, забивши чудовий гол. У першому таймі норвежці продовжували домінувати, демонструючи відмінну командну гру і потужну атаку. На 33-й хвилині Мартін Одегаард, продемонструвавши свою майстерність і точність, забив ще один неймовірний гол, збільшивши перевагу Норвегії до 2:0. Грузія насилу стримувала атакуючу міць норвезької команди, і рахунок у перерві відображав її перевагу. Однак у другому таймі Грузія піднеслася духом. Вирішивши переломити хід матчу, на 46-й хвилині Грузія зробила першу заміну: замість Володимира Мамучашвілі в гру вступив Георгій Гочолеішвілі. Цей хід надав команді нових сил, і Грузія почала нарощувати темп.

На 64-й хвилині Заур Давіташвілі отримав жовту картку, що ще більше підігріло напругу в матчі. У відповідь на це на 67-й хвилині Грузія зробила одразу дві заміни, випустивши на поле Георгія Чакветадзе і Беку Зівзівадзе. На 71-й хвилині Норвегія зробила дві заміни, замінивши Єнса Стрігера Ларсена на Сандера Берге, а Александра Сорлота на Олу Солбаккена. На 76-й хвилині Грузія зробила останню заміну, замінивши Георгія Кочорашвілі на Акакія Меквабішвілі. Грузія, вийшовши на поле зі свіжими силами, продовжила наступати і наполегливо протистояти обороні Норвегії. За вісім хвилин до кінця матчу Бека Зівзівадзе отримав жовту картку, що посилило напругу останніх хвилин матчу. Незважаючи на пізній гол, Грузія зуміла забити гол на 90-й хвилині, і Зівзівадзе спокутував свою провину, завершивши матч на позитивній ноті для Грузії. Незважаючи на пізній гол Грузії, цього виявилося недостатньо, щоб подолати ранню перевагу Норвегії. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь Норвегії, на радість її вболівальників. Норвезька команда продемонструвала свою майстерність і стійкість, а Грузія — бойовий дух і рішучість. Цей відбірковий матч Чемпіонату Європи на стадіоні «Уллевааль» став чудовою демонстрацією майстерності, пристрасті та рішучості обох команд. Завдяки цій перемозі Норвегія наблизилася до того, щоб забезпечити собі місце на чемпіонаті, а Грузії необхідно перегрупуватися і зосередитися на майбутніх матчах, щоб поліпшити свої кваліфікаційні перспективи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кіпр — Норвегія, Грузія — Кіпр.