Швеція — Австрія — 1:3. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-09-13 00:35 12 вересня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Швеції та Збірна Австрії. Швеция ...

12 вересня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Швеції та Збірна Австрії.

Швеция - Австрия - 1:3. Евро-2024. Обзор матча, статистикаШвеция - Австрия - 1:3. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Швеція — Австрія — 1:3 (0:0)
Голи: — Грегорич (53), Арнаутович (56)

Предупредження: Філіп Мвен (45)

Огляд матчу Швеція — Австрія:

У захопливому та напруженому футбольному матчі Швеція зустрілася з Австрією в рамках відбіркового турніру Чемпіонату Європи на легендарній «Френдс Арені». Обидві команди були націлені на перемогу, і матч із самого початку обіцяв бути захопливим. На початку першого тайму вболівальники з нетерпінням чекали швидкої перемоги, але до перерви рахунок так і залишився рівним — 0:0. І Швеція, і Австрія демонстрували майстерність в обороні, зриваючи атаки одна одної. Однак другий тайм ознаменувався шквалом голів і замін, які перетворили гру на захоплююче видовище. Перелом у матчі стався на 53-й хвилині, коли австрієць М. Грегорич забив приголомшливий гол, вивівши свою команду з глухого кута і забезпечивши їй перевагу 1:0. Австрійські вболівальники вибухнули від радості, а шведські залишилися розчарованими. Австрія швидко скористалася своєю перевагою, і на 56-й хвилині М. Арнаутович забив ще один гол, збільшивши перевагу до 2:0. На 64-й хвилині надії Швеції ненадовго пожвавилися: замість Й. Карлссона та С. Густафсона на поле вийшли Е. Форсберг і А. Екдаль, які зробили дві заміни.

Незважаючи на свіжі сили, австрійці продовжували домінувати, і на 69-й хвилині їм було призначено пенальті. М. Арнаутович упевнено реалізував пенальті, забезпечивши своїй команді впевнену перевагу в рахунку 3:0. Аби врятувати становище в матчі, на 75-й хвилині Швеція зробила чергову заміну: Л. Вальквіст і Й. Каюст замінили Е. Хольма і В. Клаессона відповідно. Клаессона відповідно. Незважаючи на всі зусилля, рішуча австрійська оборона припинила спроби Швеції забити гол, однак на 90-й хвилині Швеції вдалося забити втішний гол, коли Е. Гольм забив м’яч у сітку воріт, спричинивши у шведських уболівальників запізнілий приплив надії. Однак цього виявилося замало, і матч закінчився з рахунком 3:1 на користь Австрії. Загалом матч між збірними Швеції та Австрії вийшов захопливим і продемонстрував талант і цілеспрямованість обох команд. Заслужена перемога австрійців виявилася вирішальною і принесла їм заслужену перемогу. Незважаючи на поразку, Швеція не здавалася і зуміла врятувати гордість, забивши пізній гол. Ця гра стала свідченням того, наскільки захопливими і драматичними бувають матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи, і змусила вболівальників із нетерпінням чекати наступного поєдинку.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бельгія — Швеція, Австрія — Бельгія.