Молодіжна збірна України розпочала кваліфікацію Євро-2025 (U-21) з перемоги над Північною Ірландією

2023-09-13 08:49 У вівторок, 12 вересня молодіжна збірна України провела свій стартовий поєдинок відбору Євро-2025 (U-21) — проти ... Молодіжна збірна України розпочала кваліфікацію Євро-2025 (U-21) з перемоги над Північною Ірландією

У вівторок, 12 вересня молодіжна збірна України провела свій стартовий поєдинок відбору Євро-2025 (U-21) — проти «молодіжки» Північної Ірландії.

Євро-2025 (U-21). Кваліфікаційний турнір. Група F

УКРАЇНА (U−21) ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ (U−21) 1:0 (0:0)
Гол:
Роман (70)

Україна (U−21): Нещерет, Роман, Салюк, Батагов, Смоляков, Ярмолюк (Павлюк, 89), Бражко (К), Рубчинський, Брагару, В’юнник (Краснопір, 68), Волошин (Квасниця, 58).

Північна Ірландія (U−21): Макмуллан, Макклелланд, Фогарті (Маккосланд, 84), Стюарт, Форбс, Маршалл (Маккі, 68), Макдоннелл, Джонстон (К), Макгакін (Аллен, 84), Келлі (Девлін, 75), Маккірнан (Глінн, 75).

Українська команда одразу ж заволоділа м’ячем, проте опоненти вправно оборонялися. Лише на 20-й хвилині Брагару завдав першого удару в площину, пізніше він же не зумів поцілити в дальній кут. Згодом ірландці ледь не скористалися помилкою Салюка, який невдало скинув на Нещерета, але м’яч із лінії вибив Роман. Наприкінці першого тайму Маршалл ударом здалеку і Смоляков після обіграшу з Рубчинським змусили реагувати голкіперів.

Друга половина гри розпочалася з удару Макгакіна в площину. Українці знову отримали контроль над м’ячем, однак до справжньої небезпеки біля воріт суперника справа не доходила. Натомість на 63-й хвилині Макгакін прорвався лівим флангом, увійшов до штрафного й пробив у ближній кут — Нещерет виручив.

Утім, заміни від Унаї Мельгоси вплинули на хід гри. На 70-й хвилині комбінацію за участю Квасниці та Краснопера влучним ударом із лінії штрафного завершив Роман — 1:0. Наприкінці зустрічі українці завдали ще кількох ударів по воротах, тоді як суперникам серйозно потурбувати Нещерета не вдалося. Тож синьо-жовті стартують із перемоги.