Райо Вальєкано — Алавес — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-15 23:59 15 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) ... Райо Вальєкано — Алавес — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

15 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) і Алавес (Іспанія).

Райо Вальекано - Алавес - 2:0. Чемпионат Испании, 5-й тур. Обзор матча, статистикаРайо Вальекано - Алавес - 2:0. Чемпионат Испании, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 5-й тур

Райо Вальєкано (Іспанія) — Алавес (Іспанія) — 2:0 (1:0)
Голи: Ісі Паласон (43), Х. де Фрутос (82)

Попередження: Ернандес (19), R. Duarte (23), Алекс Сола (41), Р. де Томас (90+5), I. Хагі (90+6)

Огляд матчу Райо Вальєкано — Алавес:

У захопливому матчі Ла Ліги «Райо Вальєкано» на стадіоні «Естадіо де Вальєкас» здобув впевнену перемогу над «Алавесом» із рахунком 2:0. Рахунок 1:0 на користь «Райо Вальєкано» в перерві став основою для вражаючої гри господарів поля в другому таймі. Початок матчу був дуже напруженим, обидві команди прагнули перемоги. На 19-й хвилині гравець «Райо Вальєкано» А. Ернандес отримав жовту картку за необережну поведінку. Не відставав від нього і гравець «Алавеса» Р. Дуарте, який отримав попередження на 23-й хвилині. Суддя продовжив роздавати жовті картки: Л. Гарсія з «Алавеса» та А. Сола отримали попередження на 24-й та 41-й хвилинах відповідно. Перед самою перервою «Райо Вальєкано» було призначено пенальті на 43-й хвилині. І. Паласон, вийшовши на заміну, легко реалізував пенальті, зробивши рахунок 1:0 на користь господарів поля. У другому таймі команди провели цілий шквал замін, намагаючись змінити хід матчу. На 64-й хвилині у складі «Алавеса» замість І. Хагі з’явився Дж. Гуріді, а замість А. Реббаха — А. Сола. Райо Вальєкано також здійснив першу заміну: К. Перес замінив П. Сісса.

Заміни надали грі нової енергії, і Райо Вальєкано став домінувати в грі. На 69-й хвилині «Алавес» зробив ще дві заміни: замість Р. Дуарте вийшов Х. Лопес, а замість К. Гарсії — Саму. У відповідь «Райо Вальєкано» зробив другу і третю заміни: І. Палазон був замінений на Х. де Фрутоса, а С. Камелло на 77-й хвилині замінив Р. де Томаса. Вирішальний момент матчу настав на 82-й хвилині, коли Х. де Фрутос забив чудовий гол, збільшивши перевагу «Райо Вальєкано» до 2:0. На 86-й хвилині «Алавес» зробив останню заміну: Л. Ріоха був замінений на Ж. Каррікабуру. Райо Вальєкано також зробив дві пізні заміни: У. Лопес вийшов замість Бебе на 88-й хвилині, а А. Гарсія замінив О. Трехо на тій самій хвилині. Під кінець часу напруга наростала, і обидві команди отримали пізні жовті картки. На 90-й хвилині Р. де Томас із «Райо Вальєкано» та І. Хагі з «Алавеса» отримали по попередженню судді. Фінальний свисток підтвердив заслужену перемогу «Райо Вальєкано» над «Алавесом» із рахунком 2:0. Господарі поля продемонстрували впевнену гру в обороні та атаці. Ця перемога, безсумнівно, додасть упевненості «Райо Вальєкано» в продовженні своєї кампанії в Ла Лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Райо Вальєкано — Вільярреал, Алавес — Атлетік.