Атлетик — Кадіс — 3:0. Чемпіонат Іспанії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-16 17:00 16 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і ... Атлетик — Кадіс — 3:0. Чемпіонат Іспанії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

16 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і Кадіс (Іспанія).

Атлетик - Кадис - 3:0. Чемпионат Испании, 5-й тур. Обзор матча, статистикаАтлетик - Кадис - 3:0. Чемпионат Испании, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 5-й тур

Атлетик (Більбао) — Кадіс (Іспанія) — 3:0 (0:0)
Голи: Горка Гурузета (66), A. Villalibre (68), Вільямс (90+1)

Попередження: A. Paredes (45+1), Фалі (46), Рубен Алькарас (50), M. Gómez (87), Хав’єр Ернандес (90+2)

Огляд матчу Атлетик — Кадіс:

«Атлетік» здобув переконливу перемогу над «Кадісом» із рахунком 3:0 у нещодавньому поєдинку Ла Ліги на легендарному стадіоні «Сан-Мамес Баррія». Перший тайм почався безгольовим, але в другій половині зустрічі «Атлетик» додав і домігся впевненої перемоги. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди створювали можливості, але не змогли забити. Гравці демонстрували велику енергію та ентузіазм на полі, але в підсумку їм не вистачило завершального штриха. Фізична складова гри була помітна від самого початку, про що свідчить рання жовта картка, яку отримав гравець «Атлетик» А. Паредес на 45-й хвилині. Другий тайм розпочався з того, що гравець «Кадіса» Фалі отримав жовту картку на 46-й хвилині, що ще більше загострило гру. На 50-й хвилині був вилучений і Р. Алькарас, що підкреслило запеклий характер зустрічі. На 59-й хвилині «Кадіс» зробив три заміни: Р. Марті, Д. Мачіс. Марті, Д. Мачіс і Р. Наварро, намагаючись змінити хід гри. Однак «Атлетік» швидко відреагував на це першою заміною: на 63-й хвилині А. Беренгер замінив І. Муніаїна.

Лише за три хвилини, на 66-й хвилині, глухий кут був остаточно перерваний гравцем «Атлетіка» Г. Гурузетою, який забив важливий гол і вивів свою команду вперед. Цей гол додав господарям впевненості та гостроти. На 67-й хвилині «Атлетік» зробив ще дві заміни. Ю. Альварес і А. Вільялібре замінили А. Паредеса і Г. Гурузету відповідно. Це принесло свої плоди: на 68-й хвилині А. Вільялібре забив гол, збільшивши перевагу «Атлетика» до комфортних 2:0. На 78-й хвилині «Кадіс» відповів двома замінами: К. Рамос і Р. Алькарас були замінені на А. Негредо та А. Фернандеса відповідно. «Атлетік» також зробив дві останні заміни на 81-й хвилині, замінивши О. Сансета та І. Руїса де Галаррета на А. Ерреру та У. Гомеса. З плином часу напруга наростала, внаслідок чого жовті картки отримали М. Гомес на 87-й хвилині та Х. Ернандес на 90-й хвилині. В останні хвилини гри «Атлетік» оформив перемогу, забивши гол І. Вільямса на 90-й хвилині, поставивши знак оклику на своїй домінуючій грі. Загалом, стійкість і клінічна гра «Атлетика» забезпечили йому заслужену перемогу над «Кадісом» із рахунком 3:0. Цей результат, безсумнівно, зміцнить їхню впевненість у своїх силах, адже вони продовжують боротьбу за успіх у Ла Лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Алавес — Атлетик, Бетіс — Кадіс.