Ювентус — Лаціо — 3:1. Чемпіонат Італії, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-16 18:02 16 вересня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і ... Ювентус — Лаціо — 3:1. Чемпіонат Італії, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

16 вересня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і Лаціо (Рим).

Ювентус - Лацио - 3:1. Чемпионат Италии, 4-й тур. Обзор матча, статистикаЮвентус - Лацио - 3:1. Чемпионат Италии, 4-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 4-й тур

Ювентус (Турин) — Лаціо (Рим) — 3:1 (2:0)
Голи: Влахович (10), К’єза (26), Влахович (67) — Луїс Альберто (64)

Попередження: Фабіо Міретті (8), Бремер (16), Федеріко Гатті (61), Андреа Камб’язо (77), Влаховіч (82), Luca Pellegrini (85)

Огляд матчу Ювентус — Лаціо:

«Ювентус» здобув переконливу перемогу над «Лаціо» в матчі Серії А, що проходив на стадіоні «Альянс». Незважаючи на сильний початок матчу, «Ювентус» домінував у грі, завершивши перший тайм із комфортною перевагою 2:0. Підсумковий рахунок — 3:1 на користь господарів поля. Початок матчу був відзначений атакувальними діями обох команд, але вже на 10-й хвилині «Ювентус» взяв гору. Домінік Влахович влучив у сітку воріт, забезпечивши своїй команді перевагу. «Лаціо» спробував відігратися, але захист «Ювентуса» тримав оборону. По ходу гри спалахи емоцій призвели до того, що на 8-й хвилині жовту картку отримав Ф. Міретті, а на 16-й хвилині — Бремер. Але господарі не здавалися, і їхня наполегливість принесла свої плоди: на 26-й хвилині Федеріко К’єза забив гол, збільшивши перевагу до 2:0. Другий тайм розпочався із замін у складі обох команд. На 46-й хвилині «Лаціо» замінив Е. Хісая на Л. Пеллегріні, а Д. Катальді на Н. Ровеллу. У складі «Ювентуса» також відбулися зміни: на 59-й хвилині Н. Фаджіолі замінив Ф. Міретті, а А. Камб’язо — Ф. Костича. Матч загострився, і на 61-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ювентуса» Ф. Гатті. Однак на 64-й хвилині Луїс Альберто зумів відігратися, скоротивши відставання до 2:1.

«Ювентус» швидко відреагував, і на 67-й хвилині Д. Влахович забив свій другий гол у матчі, відновивши перевагу господарів у два м’ячі. На 68-й хвилині «Лаціо» зробив третю заміну: К. Іммобіле замінив Т. Кастелланоса. Команди продовжили боротьбу, і на 72-й хвилині «Ювентус» ввів у гру В. Маккенні замість Т. Веа. «Лаціо» також зробив четверту заміну, замінивши Феліпе Андерсона на Педро на 73-й хвилині. Ближче до кінця гри А. Камб’ясо отримав жовту картку за «Ювентус» на 77-й хвилині. «Лаціо» спробував відігратися, ввівши в гру Д. Камаду замість М. Гуендузі на 78-й хвилині. Однак «Ювентус» вистояв, досадуючи на суперника. У матчі було більше жовтих карток: Д. Влахович отримав одну на 82-й хвилині, а Л. Пеллегріні був попереджений за «Лаціо» на 85-й хвилині. «Ювентус» зробив останні заміни: А. Мілік вийшов замість Ф. К’єзи, а М. Кін — замість Д. Влаховіча на 83-й і 84-й хвилинах відповідно. Надалі «Лаціо» не зміг зламати оборону «Ювентуса», і матч закінчився з рахунком 3:1 на користь господарів поля. Матч продемонстрував атакувальну майстерність «Ювентуса» та вміння контролювати гру проти складного суперника. А ось «Лаціо», навпаки, буде розчарований своєю грою, особливо тим, що не зміг реалізувати свої моменти. У підсумку «Ювентус» здобув перемогу і завоював три очки в цьому матчі Серії А на стадіоні «Альянц».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сассуоло — Ювентус, Лаціо — Монца.