РБ Лейпциг — Аугсбург — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-16 18:26 16 вересня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) ... РБ Лейпциг — Аугсбург — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

16 вересня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) і Аугсбург (Німеччина).

РБ Лейпциг - Аугсбург - 3:0. Чемпионат Германии, 4-й тур. Обзор матча, статистикаРБ Лейпциг - Аугсбург - 3:0. Чемпионат Германии, 4-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 4-й тур

РБ Лейпциг (Німеччина) — Аугсбург (Німеччина) — 3:0 (3:0)
Голи: Хаві Сімонс (7), Опенда (11), Раум (27)

Огляд матчу РБ Лейпциг — Аугсбург:

«РБ Лейпциг» здобув перемогу над «Аугсбургом» з рахунком 3:0 на стадіоні «Ред Булл Арена» «РБ Лейпциг» продемонстрував свою перевагу над «Аугсбургом» у захопливому матчі Бундесліги на стадіоні «Ред Булл Арена». Матч закінчився з рахунком 3:0 на користь «РБ Лейпциг», і «Аугсбург» протягом усієї гри не міг відірватися від своїх воріт. Перший гол у матчі відбувся вже на 7-й хвилині, коли гравець «РБ Лейпциг» X. Сімонс влучив у сітку воріт. Це був добре виконаний гол, який задав тон грі господарів. Лише через чотири хвилини Л. Опенда подвоїв перевагу «РБ Лейпциг» фантастичним голом, що ще більше деморалізувало «Аугсбург». По ходу матчу стало очевидно, що «Аугсбург» насилу утримує володіння м’ячем і не створює істотних можливостей. РБ Лейпциг" продовжив домінувати, і на 27-й хвилині Д. Раум забив гол, що ще більше погіршило становище «Аугсбурга». Перший тайм завершився з рахунком 3:0 на користь «РБ Лейпциг», який продемонстрував свою перевагу на полі. У перерві «Аугсбург» зробив хід, щоб переломити хід гри. Замість А. Енгельса був замінений Н. Дорш, що повинно було надати команді нових сил і креативності.

На 46-й хвилині ФК «Аугсбург» зробив ще дві заміни: Ф. Удуохай і Д. Бельо замінили відповідно Я. Гувелеува і П. Тілі. Гувелеува і П. Тіца. Крім того, М. Педерсен вийшов на заміну замість Яго. У складі «РБ Лейпциг» також відбулися зміни: на 64-й хвилині Л. Опенда був замінений на Б. Сеско, а Е. Форсберг замінив Ф. Карвальо. Надалі, на 76-й хвилині, X. Сімонс і Д. Раум були замінені на К. Баумгартнера та К. Ленца відповідно. Під кінець матчу «Аугсбург» спробував врятувати становище, ввівши в гру Р. Варгаса замість Ф. Єнсена на 82-й хвилині. Однак оборона «РБ Лейпциг» залишалася непохитною, не даючи шансів «Аугсбургу» скоротити відставання в рахунку. У підсумку «РБ Лейпциг» здобув впевнену перемогу, зберігши чистоту гри з рахунком 3:0. Їхнє домінування було очевидним протягом усього матчу, демонструючи їхні виняткові можливості. А ось «Аугсбург», незважаючи на проведені зміни, так і не зміг забити. Переконлива перемога «РБ Лейпцига» зміцнила його становище в Бундеслізі та продемонструвала силу і майстерність гравців. ФК «Аугсбург» же необхідно перегрупуватися і усунути свої слабкі сторони, щоб поліпшити свої результати в майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія М — РБ Лейпциг, Аугсбург — Майнц.