Вольфсбург — Уніон — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-16 18:29 16 вересня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вольфсбург (Німеччина) і ... Вольфсбург — Уніон — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

16 вересня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вольфсбург (Німеччина) і Уніон (Берлін).

Вольфсбург - Унион - 0:0. Чемпионат Германии, 4-й тур. Обзор матча, статистикаВольфсбург - Унион - 0:0. Чемпионат Германии, 4-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 4-й тур

Вольфсбург (Німеччина) — Уніон (Берлін) — 0:0 (0:0)

Огляд матчу Вольфсбург — Уніон:

«Вольфсбург» вийшов переможцем із захопливого поєдинку Бундесліги проти берлінського «Уніона» на стадіоні «Фольксваген Арена». Гра закінчилася з рахунком 2:1 на користь «Вольфсбурга», а остаточний рахунок залишився незмінним — 2:1. Початок матчу ознаменувався прагненням обох команд атакувати, і перший гол не змусив себе чекати. Уже на 12-й хвилині гравець «Вольфсбурга» Й. Вінд відкрив рахунок у матчі і розлютив своїх уболівальників. Однак «Уніон Берлін» швидко відреагував і на 28-й хвилині зрівняв рахунок завдяки голу Р. Госенса. Госенса. Уже за дві хвилини після пропущеного голу «Вольфсбург» повернув собі лідерство на 30-й хвилині. Героєм знову став Й. Маеле, який забив вирішальний гол і забезпечив своїй команді перевагу перед перервою. У другому таймі обидві команди зробили заміни, щоб посилити склади і надати грі нових сил. На 61-й хвилині «Уніон Берлін» вирішив зробити подвійну заміну, випустивши А. Лайдуні і Д. Д. Фофану замість Л. Тусарта і С. Беккера відповідно.

На 72-й хвилині «Вольфсбург» також зробив дві заміни: Л. Майєр і П. Віммер замінили Т. Томаша і Р. Баку. По ходу гри «Уніон Берлін» зробив ще дві заміни на 73-й хвилині. Замість К. Тріммеля і Ю. Юрановича вийшли Й. Габерер і Б. Ааронсон. На 78-й хвилині гравець «Вольфсбурга» М. Сванберг отримав жовту картку за неакуратний удар, що підкреслило змагальний характер матчу. На 80-й хвилині «Вольфсбург» зробив останню заміну: замість Я. Вітра вийшов А. Сарр, а на 85-й хвилині «Уніон Берлін» ввів у гру Р. Кнохе замість М. Кауфмана. Часу на те, щоб відігратися, у гостей залишалося все менше. В останні хвилини матчу «Вольфсбург» зробив дві пізні заміни на 90-й хвилині. М. Лакруа був замінений на С. Борнаува, забезпечивши надійну оборону, а Й. Маеле вийшов замість К. Зезігера. Незважаючи на пізній натиск «Уніон Берліна», вони не змогли віднайти вирішальний гол, і «Вольфсбург» утримав усі три очки. Цей матч продемонстрував пристрасть і майстерність футбольної Бундесліги, обидві команди представили захоплююче видовище. Вболівальники на «Фольксваген-Арені» отримали задоволення від захопливої гри, яка тримала їх у напрузі до самого фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія Д — Вольфсбург, Уніон — Хоффенхайм.