Кельн — Хоффенхайм — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-16 18:30 16 вересня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Кельн (Німеччина) і ... Кельн — Хоффенхайм — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

16 вересня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Кельн (Німеччина) і Хоффенхайм (Німеччина).

Кельн - Хоффенхайм - 0:0. Чемпионат Германии, 4-й тур. Обзор матча, статистикаКельн - Хоффенхайм - 0:0. Чемпионат Германии, 4-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 4-й тур

Кельн (Німеччина) — Гоффенгайм (Німеччина) — 0:0 (0:0)

Огляд матчу Кельн — Гоффенгайм:

ФК «Кольн» — «1899 Хоффенхайм»: У захопливому поєдинку Бундесліги на стадіоні RheinEnergieStadion зустрічалися ФК «Кольн» і «1899 Хоффенхайм». Матч був наповнений напруженими моментами, драматичними голами і великою кількістю карток. Давайте розглянемо основні моменти цього захоплюючого футбольного протистояння. Перший тайм розпочався з першого голу А. Крамаріча з «Гоффенгайма» на 1-й хвилині. Це задало тон гостям, які жадали перемоги. ФК «Кольн» спробував зібратися, але насилу знайшов свій ритм і ще більше відстав, коли Р. Сков отримав жовту картку на 23-й хвилині. 1899 Хоффенхайм продовжував домінувати і збільшив свою перевагу за рахунок голу Ф. Грілліча на 28-й хвилині. Розчарування ФК «Кольн» наростало, і на 34-й хвилині Т. Хуберс отримав жовту картку. Перший тайм завершився з перервою на жовті картки, причому на 45-й хвилині їх отримав і Ж. Шабо з «Кольна». На початку другого тайму «Гоффенгайм 1899» не збавляв обертів. На 52-й хвилині М. Байєр влучив у сітку воріт, ще більше зміцнивши свою перевагу. Однак ФК «Кольн» мужньо чинив опір і на 61-й хвилині зумів відігратися завдяки голу Д. Зельке. Господарі поля підбадьорилися і стали сподіватися на повернення. Обидві команди зробили заміни, щоб освіжити склади. На 58-й хвилині у складі «Хоффенхайма 1899» з’явилися В. Вегхорст і Г. Промель, а у складі «Кольна» — Б. Шмітц і Ф. Аліду.

Однак, незважаючи на всі зусилля, жодна з команд не змогла змінити рахунок. Матч ставав дедалі напруженішим, оскільки було показано більше карток. На 64-й хвилині жовту картку отримав гравець «Кольна» Р. Карстенсен, після чого відбулися заміни у складах обох команд. На 66-й хвилині у складі «Кольна» з’явилися Д. Гусейнбашич і Л. Вальдшмідт, а на 67-й хвилині К. Фогт замінив С. Нсокі у складі «1899 Гоффенгайм». У міру того як цокав годинник, обидві команди демонстрували рішучість і бажання забити гол. Однак саме «Гоффенгайм 1899» краще використав свої можливості. На 79-й хвилині М. Бултер і Ф. О. Беккер вийшли на заміну, прагнучи закріпити перемогу за своєю командою. Боротьба ФК «Кольн» тривала, і на 90-й хвилині Р. Карстенсен отримав другу жовту картку, що призвело до червоної. Господарі поля догравали останні хвилини вдесятьох, що зробило їхнє завдання з порятунку практично нездійсненним. Пролунав свисток на перерву, і «Хоффенхайм 1899» став заслуженим переможцем із рахунком 1:3. Вирішальну роль зіграло те, що «Гоффенгайм 1899» від самого початку домінував у грі і завершив її. ФК «Кольн» наполегливо чинив опір, але не зміг подолати перевагу суперника. Цей поєдинок Бундесліги стане незабутнім і залишить уболівальників у напрузі. Обидві команди продемонстрували яскраві моменти, але в підсумку перемогу здобув «Хоффенхайм 1899». Для «Гоффенгайма 1899» ця перемога стане важливим кроком на шляху до успіху в чемпіонаті, а «Кольну» доведеться перебудовуватися і відновлювати сили в майбутніх поєдинках.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вердер — Кельн, Уніон — Хоффенхайм.