Фулгем — Лутон Таун — 1:0. Чемпіонат Англії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-16 18:58 16 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулхем (Англія) і ... Фулгем — Лутон Таун — 1:0. Чемпіонат Англії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

16 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулхем (Англія) і Лутон Таун (Англія).

Фулхэм - Лутон Таун - 1:0. Чемпионат Англии, 5-й тур. Обзор матча, статистикаФулхэм - Лутон Таун - 1:0. Чемпионат Англии, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 5-й тур

Фулхем (Англія) — Лутон Таун (Англія) — 1:0 (0:0)
Голи: Вінісіус (65)

Предупредження: T. Chong (27), T. Kaminski (37), Кастань (40), Ісса Діоп (44)

Огляд матчу Фулгем — Лутон Таун:

У захопливому поєдинку Прем’єр-ліги на стадіоні «Крейвен Коттедж» «Фулгем» здобув перемогу над «Лутоном» із рахунком 1:0. Початок матчу був дуже напруженим, але розв’язка настала тільки в другому таймі. Перший тайм залишився безгольовим, але далеко не безрезультатним. Обидві команди вели запеклу боротьбу за володіння м’ячем, у результаті чого було показано кілька жовтих карток. На 27-й хвилині попередження отримав гравець «Лутона» Т. Чонг, на 37-й хвилині ще одну жовту картку отримав Т. Камінські з «Лутона», на 40-й хвилині до суддівського блокнота потрапив і гравець «Фулхема» Т. Кастаньє. Кастаньє. За кілька хвилин І. Діоп, гравець «Фулхема», також отримав попередження, що посилило напругу на полі. Другий тайм ознаменувався хвилею замін, коли обидві команди намагалися домогтися успіху. На 62-й хвилині «Фулгем» ввів у гру Х. Р. Хіменеса, які замінили А. Івобі та Карлоса Вінісіуса відповідно. Мало хто знав, що незабаром Карлос Вінісіус стане героєм матчу. На 65-й хвилині Карлос Вінісіус скористався моментом і забив вирішальний гол. Вболівальники «Фулхема» вибухнули від радості, адже їхня команда повела в рахунку.

На 74-й хвилині «Лутон», не бажаючи змиритися з поразкою, зробив шквал замін. Замість А. Дауті та К. Огбене в гру вступили Дж. Браун і К. Морріс відповідно. Крім того, Т. Чонг замінив Е. Адебайо, а А. С. Локонга — П. Мпанзу. Гра продовжувала розвиватися, і обидві команди прагнули мети. На 81-й хвилині у складі «Фулхема» відбулися чергові зміни: замість Т. Керні та Б. Де Кордова-Ріда на поле вийшли А. Перейра та Х. Вілсон. На 82-й хвилині «Лутон» також зробив останню заміну: замість К. Вудроу вийшов Р. Берк. На завершальній стадії гри «Фулгем» зробив пізню заміну: на 90-й хвилині Вілліан замінив К. Бассі. Після фінального свистка судді «Фулгем» здобув важку перемогу над «Лутоном». І гравці, і вболівальники святкували тріумф команди, розуміючи, що в Прем’єр-лізі важливе кожне набране очко. Матч продемонстрував неприборканий дух обох команд та інтенсивність футболу Прем’єр-ліги. Стадіон «Крейвен Коттедж» став свідком захопливого поєдинку, який напевно запам’ятається вболівальникам своїм азартом і драматизмом. Футбольні вболівальники всього світу з нетерпінням чекатимуть на наступну главу в цьому сезоні Прем’єр-ліги, адже кожна команда прагне слави і прагне залишити незабутній слід в історії красивої гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кр-л Пелас — Фулхем, Лутон Таун — Вулверхемптон.