Вест Гем — Ман.Сіті — 1:3. Чемпіонат Англії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-16 18:59 16 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) ... Вест Гем — Ман.Сіті — 1:3. Чемпіонат Англії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

16 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) і Ман.Сіті (Англія).

Вест Хэм - Ман.Сити - 1:3. Чемпионат Англии, 5-й тур. Обзор матча, статистикаВест Хэм - Ман.Сити - 1:3. Чемпионат Англии, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 5-й тур

Вест Гем (Лондон) — Ман.Сіті (Англія) — 1:3 (1:0)
Голи: Ворд-Проуз (36) — J. Doku (46), Сілва (76), Голанд (86)

Попередження: Е. Альварес (39), Дж. Гвардіол (45+2), Соучек (79), Родрі (89), Пакета (90+6)

Огляд матчу Вест Гем — Ман.Сіті:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Лондон» «Вест Гем» і «Манчестер Сіті» боролися за три очки. Рахунок у перерві був 1:0 на користь «Вест Гема», але «Манчестер Сіті» зробив приголомшливий ривок і виграв матч із рахунком 3:1. Перший тайм був захопливим, обидві команди вели наполегливу боротьбу за контроль над ситуацією. На 36-й хвилині «Вест Гем» вийшов уперед завдяки результативній передачі Дж. Господарі поля схопилися з місць, радіючи з того, що їхня команда отримала перевагу. Однак гра швидко загострилася, оскільки обидві команди отримали жовті картки. Гравця «Вест Гема» Е. Альвареса і гравця «Манчестер Сіті» Ж. Гвардіолу суддя попередив на 39-й і 45-й хвилинах відповідно. Другий тайм обіцяв бути не менш захопливим, і «Манчестер Сіті» не пошкодував часу, щоб зрівняти рахунок. На 46-й хвилині Дж. Доку переправив м’яч у сітку, вирівнявши становище. Гол гостей надав грі нової енергії. На 67-й хвилині обидві команди зробили заміни: у «Вест Гема» замість М. Антоніо з’явився М. Кудус, а у «Манчестер Сіті» замість П. Фодена — М. Нунес. Заміни були спрямовані на те, щоб освіжити команди і надати їм нового атакувального імпульсу. «Манчестер Сіті» продовжував домінувати, і на 76-й хвилині Б. Сільва вдалим ударом вивів команду вперед.

Вболівальники на виїзді вибухнули від радості, адже їхня команда перевернула хід гри. Вест Гем відчайдушно намагався відігратися, але прорвати оборону «Манчестер Сіті» йому так і не вдалося. Остаточного удару було завдано на 86-й хвилині, коли Е. Гааланд вдалим ударом з лінії штрафного оформив перемогу «Манчестер Сіті». На 87-й хвилині «Вест Гем» зробив дві пізні заміни: Т. Соучек був замінений на Д. Інгса. Інгса, а В. Куфаль — на Т. Керера. Ці заміни були спрямовані на порятунок гри, але було вже надто пізно. На останніх хвилинах матчу напруга досягла свого апогею. На 90-й хвилині гравець «Вест Гема» Л. Пакете був попереджений жовтою карткою, що ще більше посилило драматизм на полі. «Манчестер Сіті» також здійснив шквал замін, випустивши в останні хвилини С. Гомеса, Р. Льюїса і Н. Аке. У підсумку «Манчестер Сіті» вийшов заслуженим переможцем, продемонструвавши якість і стійкість гри. Вест Гем чинив гідний опір, але саме клінічна гра і рішучість «Манчестер Сіті» забезпечили їм перемогу. Цей матч Прем’єр-ліги на стадіоні «Лондон Стедіум» запам’ятається як захопливе протистояння, що підкреслило інтенсивність і азарт, яких так жадають футбольні вболівальники. Обидві команди продемонстрували свої можливості, залишивши глядачам незабутній матч.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліверпуль — Вест Гем, Ман.Сіті — Ноттінгем Форест.