Ман.Юнайтед — Брайтон — 1:3. Чемпіонат Англії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-16 19:01 16 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і ... Ман.Юнайтед — Брайтон — 1:3. Чемпіонат Англії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

16 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і Брайтон (Англія).

Ман.Юнайтед - Брайтон - 1:3. Чемпионат Англии, 5-й тур. Обзор матча, статистикаМан.Юнайтед - Брайтон - 1:3. Чемпионат Англии, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 5-й тур

Ман.Юнайтед (Англія) — Брайтон (Англія) — 1:3 (0:1)
Голи: H. Mejbri (73) — Велбек (20), Гросс (53), Жоао Педро (71)

Попередження: Т. Лемпті (4), J. П. ван Хеке (24), Bruno Fernandes (45+3), H. Mejbri (90+2)

Огляд матчу Ман.Юнайтед — Брайтон:

У захоплюючому поєдинку Прем’єр-ліги «Манчестер Юнайтед» на своєму полі «Олд Траффорд» здобув перемогу над «Манчестер Юнайтед». Обидві команди були сповнені рішучості здобути надважливу перемогу, але саме «Брайтон» здобув перемогу з приголомшливим рахунком 3:1. Перший тайм почався з того, що «Брайтон» почав атакувати. На 4-й хвилині Тарік Лампті отримав жовту картку за необережний виклик. Завзятість «Брайтона» принесла свої плоди на 20-й хвилині, коли Денні Велбек фантастичним голом встановив рівновагу в матчі. Колишній гравець «Манчестер Юнайтед» продемонстрував свою майстерність і рішучість, майстерно переправивши м’яч повз воротаря. На 24-й хвилині «Манчестер Юнайтед» отримав жовту картку, коли гравця «Брайтона» Яна Пола ван Хеке було вилучено. Стійка оборона «Брайтона» показала, що вони мають намір зберегти свою перевагу. На 40-й хвилині «Манчестер Юнайтед» мав нагоду зрівняти рахунок, але гол Расмуса Хойлунда було скасовано. У зв’язку з цим рішенням господарі поля були розчаровані і чекали, що їхня команда зможе вийти вперед. У міру наростання напруги спалахували емоції, і на 45-й хвилині Бруно Фернандеш отримав жовту картку. У другому таймі «Брайтон» збільшив свою перевагу на 53-й хвилині завдяки голу Паскаля Гросса. Гол посилив тиск на «Манчестер Юнайтед», який тепер поступався у два м’ячі. На 64-й хвилині «Манчестер Юнайтед» спробував переломити хід матчу, зробивши заміни. Каземіро і Расмус Гойлунд замінили Ганнібала Меджбрі та Антоні Марсьяля.

У складі «Брайтона» також відбулися зміни: Адама Лаллану і Денні Велбека замінили Ансу Фаті і Жоао Педро. Однак «Брайтон» продовжував домінувати у грі, і на 71-й хвилині Жоао Педро відмінним ударом збільшив свою перевагу. Захист «Манчестер Юнайтед» насилу стримував атакувальні можливості «Брайтона», і вболівальники були здивовані. На 73-й хвилині «Манчестер Юнайтед» вдалося відквитати один м’яч, коли Ганнібал Меджбрі влучив у ворота. Гол молодого гравця вселив надію в господарів поля та їхніх уболівальників, але час підтискав. Наприкінці матчу обидві команди провели чергові заміни, щоб освіжити склади. Брайтон ввів у гру Жоеля Матіпа і Біллі Гілмура на 77-й хвилині, а Ітан Адінгра замінив Сема Ґаллахера на 85-й хвилині. У «Манчестер Юнайтед» на поле вийшли Серхіо Регулон, Аарон Ван-Біссака і Факундо Пеллістрі. Лише за п’ять хвилин до кінця матчу розчарування взяло гору над Ганнібалом Меджбрі, який отримав жовту картку на 90-й хвилині. Брайтон відсвяткував заслужену перемогу, а «Манчестер Юнайтед» залишився розмірковувати про невдалий виступ. Матч продемонстрував сильні та слабкі сторони обох команд: атакувальна міць «Брайтона» виявилася занадто сильною для господарів поля. Цей результат стане тривожним сигналом для «Манчестер Юнайтед», якому необхідно перебудуватися і в наступних матчах Прем’єр-ліги виходити на поле сильнішим. Брайтон, своєю чергою, буде прагнути до того, щоб закріпити досягнутий результат і набрати обертів у сезоні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бернлі — Ман.Юнайтед, Брайтон — Борнмут.