Олександрія — Минай — 1:1. Чемпіонат України, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-16 21:04 16 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Олександрія і Минай. ... Олександрія — Минай — 1:1. Чемпіонат України, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

16 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Олександрія і Минай.

Александрия - Минай - 1:1. Чемпионат Украины, 7-й тур. Обзор матча, статистикаАлександрия - Минай - 1:1. Чемпионат Украины, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 7-й тур

Олександрія (Олександрія) — Минай (Минай) — 1:1 (0:0)
Голи: A. Кулаковський (73) — Y. Гунічев (61)

Попередження: Дж. Ернандес (8), О. Мельник (14), Дмитрук (29), Ралюченко (34), A. Кулаковський (54), A. Микитишин (56), Вітенчук (88)

Огляд матчу Олександрія — Минай:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні КСК «Ніка» зустрілися «Олександрія» та «Минай». У перерві рахунок був рівним — 0:0, а в основний час — нічия 1:1. Обидві команди проявили неабияку рішучість, але в підсумку їм довелося задовольнятися одним очком. Матч розпочався з високої інтенсивності: вже на 8-й хвилині жовту картку отримав гравець «Олександрії» Х. Ернандес. Фізична боротьба продовжилася, і вже за шість хвилин жовту картку отримав гравець «Миная» О. Мельник. Суддя продовжив показувати картки, попередивши гравців «Миная» Т. Дмитрука та О. Ралюченка на 29-й та 34-й хвилинах відповідно. На початку другого тайму «Олександрія» освіжила свій склад двома замінами. Х. Ернандес вийшов замість О. Кулаковського, а О. Шулянського замінив А. Микитишин. Однак невдовзі після виходу Кулаковський опинився в суддівській книзі, отримавши жовту картку на 54-й хвилині. Лише через дві хвилини до нього приєднався Микитишин, який отримав свою жовту картку. На 61-й хвилині «Минай» скористався можливістю повести в рахунку, коли Ю. Гунічев блискучим ударом відкрив рахунок.

Однак «Олександрія» швидко відреагувала подвійною заміною. В. Калитвинцев вийшов замість Геовані, а К. Ковалець — замість М. Михайленка, намагаючись зрівняти рахунок. На 73-й хвилині у ворота «Олександрії» було призначено пенальті, що дало їй шанс зрівняти рахунок. На пенальті вийшов А. Кулаковський і не помилився, точно вколотивши м’яч у сітку. По ходу матчу «Минай» зробив дві заміни. На 76-й хвилині замість В. Рогозинського вийшов В. Гунічев, який забив гол. Гунічев, а В. Одарюк був замінений на А. Одарюка. Одарюк був замінений на А. Ременяка на 87-й хвилині. Однак, незважаючи на всі зусилля, «Минай» так і не зміг забити переможний гол. Ближче до кінця матчу розчарування «Миная» стало очевидним — на 88-й хвилині жовту картку отримав В. Вітенчук. В останні хвилини гри «Минай» провів останню заміну, замінивши на 90-й хвилині А. Булезу на І. Солдата. Обидві команди вели запеклу боротьбу протягом усього матчу, але в підсумку зіграли внічию 1:1. Матч Прем’єр-ліги продемонстрував дух суперництва та майстерність обох команд, порадувавши вболівальників. Незважаючи на те, що «Олександрія» і «Минай» не змогли завоювати три очки, вони можуть бути впевнені у своїй стійкості.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Олександрія — Чорноморець, Полісся — Минай.