Бохум — Айнтрахт — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-16 21:29 16 вересня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) та ... Бохум — Айнтрахт — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

16 вересня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) та Айнтрахт (Німеччина).

Бохум - Айнтрахт - 1:1. Чемпионат Германии, 4-й тур. Обзор матча, статистикаБохум - Айнтрахт - 1:1. Чемпионат Германии, 4-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 4-й тур

Бохум (Німеччина) — Айнтрахт (Німеччина) — 1:1 (0:0)
Голи: К. Штегер (74) — Джуніор Діна Ебімбе (57)

Предупредження: К. Штегер (70), Омар Мармуш (73), Гьотце (76), Ордець (80), Е. Машович (90+4)

Огляд матчу Бохум — Айнтрахт:

У захопливому матчі Бундесліги на стадіоні «Фоновія Рурштадіон» зійшлися команди VfL BOCHUM і «Айнтрахт Франкфурт». Перша половина зустрічі завершилася безгольовою нічиєю, оскільки обом командам ніяк не вдавалося забити. Однак саме в другому таймі гра по-справжньому пожвавилася. Уже за хвилину після початку другого тайму «Айнтрахт Франкфурт» здійснив першу заміну: Н. Нкунку був замінений на Ф. Шайбі. Це стало початком кількох замін, які «Айнтрахт Франкфурт» здійснив протягом усього матчу, намагаючись переломити хід гри на свою користь. На 57-й хвилині «Айнтрахт Франкфурт» нарешті вийшов із глухого кута, забивши гол у ворота Ж. Діна Ебімбе. Цей гол змусив гравців VfL BOCHUM діяти, і на 63-й хвилині вони зробили дві заміни. П. Хофманн був замінений на Г. Пасьєнсію, а М. Віттек — на К. Антві-Аджея. Команда була сповнена рішучості відігратися, а VfL BOCHUM невпинно прагнув до голу. На 69-й хвилині вони зробили ще дві заміни: Т. Асано вийшов замість Л. Дашнера, а А. Лосілья — замість П. Форстера. Атакувальна стратегія команди була зрозуміла — вони хотіли переломити хід гри. Їхні зусилля виправдалися на 74-й хвилині, коли було призначено пенальті.

К. Стогер вийшов на ударну позицію й успішно реалізував пенальті, зрівнявши рахунок. За рівного рахунку обидві команди продемонстрували свій дух суперництва, влаштувавши жорсткі сутички, які призвели до кількох жовтих карток. На 70-й хвилині жовту картку отримав гравець VfL BOCHUM К. Штогер, а на 73-й хвилині — О. Мармуш з Eintracht Frankfurt. На 76-й хвилині жовту картку отримав М. Гетце з «Айнтрахта», а на 80-й хвилині — І. Ордець із VfL BOCHUM. Ближче до кінця матчу обидві команди зробили вирішальні заміни. На 81-й хвилині «Айнтрахт Франкфурт» замінив М. Гетце на П. Ааронсона. VfL BOCHUM зробив п’яту заміну на 84-й хвилині, замінивши К. Шлоттербека на К. Штогера. Айнтрахт Франкфурт також зробив дві пізні заміни: Бута замінив П. Макса, а Тута — Х. Смольчича. Смольчича. На цьому драма не закінчилася, оскільки на 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «ВфЛ Бохум» Е. Масович. Незважаючи на напружені моменти, жодна з команд не змогла домогтися переможного гола, і матч закінчився внічию 1:1. У цьому поєдинку Бундесліги «Бохум» і «Айнтрахт Франкфурт» продемонстрували свою рішучість і майстерність. Попри те, що обидві команди можуть бути дещо розчаровані нічиєю, матч подарував уболівальникам захопливе видовище.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Баварія — Бохум, Айнтрахт — Фрайбург.