Сельта — Мальорка — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-16 21:32 16 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і ... Сельта — Мальорка — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

16 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і Мальорка (Іспанія).

Сельта - Мальорка - 0:1. Чемпионат Испании, 5-й тур. Обзор матча, статистикаСельта - Мальорка - 0:1. Чемпионат Испании, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 5-й тур

Сельта (Віго) — Мальорка (Іспанія) — 0:1 (0:0)
Голи: В. Мурікі (85)

Попередження: Л. де ла Торре (9), Настасич (14), Дані Родрігес (87), Самуель Коста (90+2)

Огляд матчу Сельта — Мальорка:

У захопливому матчі між командами «Сельта Віго» і «Мальорка» в Ла Лізі жодна з команд не змогла забити в першому таймі. У перерві рахунок був 0:0, але в другому таймі на вболівальників чекало ще більше подій. Матч проходив на стадіоні «Абанка-Балаідос», де панувала напружена атмосфера, і вболівальники з обох сторін були сповнені ентузіазму. Гравці вийшли на поле, готові продемонструвати свою майстерність і забезпечити перемогу своїм командам. Початок матчу ознаменувався тим, що на 9-й хвилині жовту картку отримав гравець «Сельта Віго» Л. де ла Торре, що задало тон фізичному і конкурентному поєдинку. На 14-й хвилині жовту картку отримав гравець «Мальорки» М. Настасич. По ходу матчу обидві команди провели заміни, щоб ввести в гру свіжі сили та змінити динаміку гри. На 67-й хвилині «Сельта Віго» провела першу заміну, випустивши замість А. Дувікаса Я. С. Ларсена. На 69-й хвилині, коли Ж. Бамба переправив м’яч у сітку воріт, «Сельта Віго» думала, що нарешті вийшла з глухого кута, але, на жаль, гол було скасовано. У відповідь на це «Мальорка» на 76-й хвилині зробила дві заміни: Т. Лато замінив Ж. Косту, а М. Морланес вийшов замість К. Ларіна. На 77-й хвилині «Сельта Віго» відповіла своїми замінами: Л. де ла Торре замінив Х. Косту, а М. Морланес — Х. Сотело. Ці тактичні ходи свідчили про прагнення тренерів переломити хід матчу на свою користь.

Перелом настав на 85-й хвилині, коли гравець «Мальорки» В. Мурікі влучив у сітку воріт, викликавши радість уболівальників. Гол став вирішальним у цьому напруженому поєдинку, і «Сельта Віго» залишилася шкодувати про втрачені можливості. Напруга залишалася високою до самого фінального свистка, коли на 87-й хвилині жовту картку отримав гравець «Мальорки» Д. Родрігес. В останні хвилини матчу в складі «Мальорки» стався шквал замін, що свідчить про бажання тренерів зробити останню спробу врятувати результат. На 90-й хвилині «Мальорка» зробила останню заміну, замінивши В. Мурікі на А. Ндіайє, а Д. Родрігеса на А. Санчеса. У «Сельти Віго» замість Р. Тапіа вийшов К. Домінгес, а замість М. Родрігеса — Ф. Белтран. Фінальна драма розгорнулася в компенсований час: на 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Мальорки» Саму Коста. В останній спробі «Сельта Віго» провела п’яту заміну, випустивши С. Ван Дер Хейдена замість Г. Гонсалеса, щоб посилити атаку. Однак змінювати рахунок було вже пізно: «Мальорка» святкувала важку перемогу над «Сельтою Віго» з рахунком 1:0. У матчі були і драма з жовтими картками, і не зарахований гол, і пізній виграш, що привів одну команду в захват, а іншу — в зневіру. Футбольні вболівальники стали свідками захопливого поєдинку, сповненого пристрастю, майстерністю та рішучістю. Обидві команди продемонстрували свої сильні сторони і боролися до самого кінця. Цей матч, безсумнівно, запам’ятається як класичний поєдинок сезону Ла Ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Барселона — Сельта, Жирона — Мальорка.