Ланс — Мец — 0:1. Чемпіонат Франції, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-16 23:58 16 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і ... Ланс — Мец — 0:1. Чемпіонат Франції, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

16 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і Мец (Франція).

Ланс - Мец - 0:1. Чемпионат Франции, 5-й тур. Обзор матча, статистикаЛанс - Мец - 0:1. Чемпионат Франции, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 5-й тур

Ланс (Франція) — Мец (Франція) — 0:1 (0:1)
Голи: J. Asoro (37)

Попередження: J. Asoro (33), Сепе Ельє Вахі (64), F. Cande (64)

Огляд матчу Ланс — Мец:

Довгоочікуваний матч між командами «Ленс» і «Метц» у Лізі 1 завершився з мінімальним рахунком 0:1 на користь «Метца». Гра проходила на легендарному стадіоні Stade Bollaert-Delelis, і обидві команди прагнули здобути надважливу перемогу. Перший тайм почався з того, що обидві сторони продемонстрували своє прагнення домінувати в грі. Метц уже на початку гри продемонстрував свою атакуючу міць, а Ленс ледве стримував його натиск. На 33-й хвилині гравець «Метца» Ж. Асоро отримав жовту картку, продемонструвавши напружений характер матчу. Лише через чотири хвилини Асоро знову відзначився, забивши перший гол у матчі. Цей гол надав матчу нового імпульсу, запалив надію господарів на повернення. На початку другого тайму обидві команди зробили заміни, щоб освіжити склади. У «Метца» замість Асоро вийшов К. Ван Ден Керкхоф, а О. Еступінан поступився місцем С. Елісору. У складі «Ленса» також відбулися три заміни: замість П. Франковскі, В. Саїда і Ф. Мауасси на поле вийшли Р. Агілар, А. Фулгіні і Д. Мачадо відповідно. Гра продовжувала проходити в гострій боротьбі, гравці обох команд викладалися на полі на повну. На 64-й хвилині, коли загострення пристрастей у матчі сягнуло межі, жовті картки отримали і гравець «Ленса» Е. Вахі, і гравець «Метца» Ф. Канде.

Коли час пішов на спад, «Ленс» здійснив дві останні заміни: замість А. Діуфа і М. Гілавоги з’явилися А. Хусанов і Е. Вахі відповідно. У складі «Метца» також відбулися дві заміни: Л. Камара і Х. Майга замінили К. Сабалі і Д. Жан Жака. Попри всі зусилля «Ленса» зрівняти рахунок, надійна оборона «Метца» трималася до фінального свистка. Рахунок 0:1 забезпечив «Метцу» перемогу в запеклій боротьбі та приніс цінні три очки. Цей матч продемонстрував конкурентний характер Ліги 1: і «Ленс», і «Метц» демонстрували свою рішучість протягом усіх дев’яноста хвилин. Стадіон Stade Bollaert-Delelis послужив чудовим фоном для цього напруженого поєдинку, що ще більше посилило напружену атмосферу. Хоча обидві команди показали гідні результати, в кінцевому підсумку перемога дісталася «Метцу». Цей результат, безсумнівно, зміцнить їхню впевненість у своїх силах, адже вони прагнуть піднятися вгору по турнірній таблиці і досягти своїх цілей на сезон. З іншого боку, «Ленс» повинен перегрупуватися і проаналізувати матч, щоб виправити свої недоліки в майбутніх іграх. Поєдинок «Ленс» — «Метц» став свідченням захопливої та непередбачуваної природи футболу і змусив уболівальників із нетерпінням чекати на наступну главу в цьому захопливому сезоні Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ланс — Тулуза, Мец — Страсбур.