ЛНЗ — Рух — 2:1. Чемпіонат України, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-17 14:57 17 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися ЛНЗ (Черкаси) і ... ЛНЗ — Рух — 2:1. Чемпіонат України, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

17 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися ЛНЗ (Черкаси) і Рух (Львів).

ЛНЗ - Рух - 2:1. Чемпионат Украины, 7-й тур. Обзор матча, статистикаЛНЗ - Рух - 2:1. Чемпионат Украины, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 7-й тур

ЛНЗ (Черкаси) — Рух (Львів) — 2:1 (1:0)
Голи: D. Norenkov (36), Прядун (86) — I. Квасниці (63)

Попередження: Пасіч (7), O. Prytula (38), Едсон Фернандо (47), Дідик (55), Сапуга (77), I. Калюжний (90)

Огляд матчу ЛНЗ — Рух:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на стадіоні «Черкаси-Арена», «ЛНЗ Черкаси» приймав львівський «Рух». Рахунок у перерві був 1:0 на користь ЛНЗ «Черкаси», і вони зберегли свою перевагу до фінального свистка, вигравши в підсумку матч із рахунком 2:1. Гра почалася з активних дій обох команд, причому ЛНЗ «Черкаси» спочатку домінував у володінні м’ячем. На 7-й хвилині Г. Пасіч із команди «ЛНЗ Черкаси» отримав жовту картку, що свідчить про рівень агресії в матчі. Однак уже на 36-й хвилині глухий кут було перервано. Д. Норенков з ЛНЗ «Черкаси» забив вражаючий гол, привівши в захват господарів поля. Львівський «Рух», вирішивши зрівняти рахунок, не стримався, і на 38-й хвилині О. Притула отримав жовту картку. Матч продовжував залишатися бойовим, обидві команди намагалися заволодіти перевагою. На 47-й хвилині гравець «Рух Львів» Едсон Фернандо був попереджений жовтою карткою. На 55-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Руху Львова» Р. Дідик. 55-та хвилина виявилася вельми насиченою подіями, оскільки «Рух Львова» зробив дві заміни. О. Притула замінив Таллеса, а В. Рунич був замінений на І. Квасницю. Заміни надали атаці «Руху Львова» нових сил, і вона не змусила себе чекати.

На 63-й хвилині І. Квасниця забив чудовий гол, зрівнявши рахунок. Обидві команди зробили заміни, щоб посилити склади. На 68-й хвилині у складі ЛНЗ «Черкаси» замість М. Прядуна і С. Шестакова вийшли О. Хобленко і Г. Пасіч відповідно. Львівський «Рух» також зробив заміну: на 65-й хвилині замість О. Федора вийшов Едсон Фернандо. По ходу матчу напруга наростала, і на 77-й хвилині жовту картку отримав М. Сапуга з львівського «Руху». На 76-й хвилині «ЛНЗ Черкаси» зробив ще дві заміни: В. Наумець замінив І. Тищенка, а Д. Олійник — Ю. Селіна. На 84-й хвилині «Рух Львів» зробив останню заміну, замінивши В. Соломона-Отабора на Ю. Пастуха. Під кінець часу «ЛНЗ Черкаси» здійснив останній штурм воріт «Руху Львова». На 86-й хвилині М. Прядун влучив у сітку, забезпечивши «Черкасам» надважливий гол і повернувши їм лідерство. На останніх хвилинах матчу «Черкаси» провели останню заміну. На 89-й хвилині замість О. Тарасенка вийшов В. Бойко. Однак на 90-й хвилині І. Калюжний отримав жовту картку, що підкреслює напруженість гри до самого кінця. Попри те, що матч між командами «ЛНЗ Черкаси» та «Рух Львів» не привернув уваги широкої аудиторії, він, безсумнівно, став яскравою подією для всіх присутніх. ЛНЗ «Черкаси» здобув важку перемогу, і обидві команди можуть пишатися своєю грою на полі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: ЛНЗ — Динамо, Рух — Шахтар.