Лор’ян — Монако — 2:2. Чемпіонат Франції, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-17 16:01 17 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і ... Лор’ян — Монако — 2:2. Чемпіонат Франції, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

17 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і Монако (Франція).

Лорьян - Монако - 2:2. Чемпионат Франции, 5-й тур. Обзор матча, статистикаЛорьян - Монако - 2:2. Чемпионат Франции, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 5-й тур

Лор’ян (Франція) — Монако (Франція) — 2:2 (1:1)
Голи: A. Тосін (2), Р. Фавр (90+8) — Олександр Головін (17), Ф. Балогун (69)

Предупредження: Закарія (68)

Огляд матчу Лор’ян — Монако:

Футбольний матч між командами «Лор’ян» і «Монако» виявився захопливим і завершився внічию 2:2. Матч проходив на стадіоні «Ів Алленмат — Ле Мустуар», заповненому пристрасними вболівальниками обох сторін. Перша половина зустрічі пройшла в рівній боротьбі, обидві команди прагнули взяти гру під свій контроль. Лор’ян забив перший гол уже на 2-й хвилині, коли А. Тосін переправив м’яч у сітку воріт, чим розлютив уболівальників. Однак «Монако» швидко відповів голом О. Головіна на 17-й хвилині. У другому таймі команди провели кілька замін, намагаючись привнести в гру нові сили. На 55-й хвилині «Лор’ян» здійснив першу заміну, випустивши замість Т. Ле Бріса Е. Ж. Крупі. На 66-й хвилині «Монако» зробив три заміни поспіль: Вандерсон замінив К. Діатту, В. Бен Єддер вийшов замість Ф. Балогуна, а замість М. Аклюша на поле вийшов Ю. Фофана.

На 68-й хвилині гравець «Монако» Д. Закарія отримав жовту картку, що додало драматизму в гру. На 69-й хвилині Ф. Балогун забив свій другий гол у матчі, і «Монако» повів у рахунку 2:1. На 70-й і 71-й хвилинах «Лор’ян» зробив дві останні заміни: Г. Калулу вийшов замість Ігора Сілви, а Ж. Понсо — замість Ж. Мвука Мугіші. Четверту заміну зробив В. Ле Гофф, замінивши Б. Менді. У міру наближення останніх хвилин матчу «Лор’ян» почав інтенсивний наступ у пошуках рівного рахунку. Їхні зусилля увінчалися успіхом на 90-й хвилині, коли Р. Файвр, на радість уболівальників, переправив м’яч у сітку воріт. Матч закінчився з рахунком 2:2 на користь обох команд. Це була напружена боротьба, яка продемонструвала майстерність і цілеспрямованість обох команд. І «Лор’ян», і «Монако» можуть витягти з цього матчу позитивні моменти і використати їх у частині сезону, що залишилася.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Нант — Лор’ян, Монако — Ніцца.