Дніпро-1 — Колос — 1:1. Чемпіонат України, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-17 16:58 17 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Дніпро-1 (Дніпро) і ... Дніпро-1 — Колос — 1:1. Чемпіонат України, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

17 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Дніпро-1 (Дніпро) і Колос (Ковалівка).

Днепр-1 - Колос - 1:1. Чемпионат Украины, 7-й тур. Обзор матча, статистикаДнепр-1 - Колос - 1:1. Чемпионат Украины, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 7-й тур

Дніпро-1 (Дніпро) — Колос (Ковалівка) — 1:1 (0:0)
Голи: О. Гуцуляк (67) — A. Салабай (61)

Предупредження: І. Когут (26), О. Чорноморець (42), Руслан Бабенко (58)

Огляд матчу Дніпро-1 — Колос:

Захоплива нічия між командами «Дніпро-1» і «Колос Ковалівка» на «Дніпро-Арені» У захопливому поєдинку між командами «Дніпро-1» і «Колос Ковалівка» на «Дніпро-Арені» вболівальники побачили напружений матч, сповнений злетів і падінь. Матч Прем’єр-ліги завершився внічию 1:1. Обидві команди продемонстрували свою рішучість і майстерність протягом усієї гри.

Перший тайм матчу залишився безгольовим, але він аж ніяк не був безхмарним. На 26-й хвилині жовту картку отримав гравець «Дніпра-1» І. Когут, а на 42-й хвилині — гравець ковалівського «Колоса» О. Чорноморець. На початку другого тайму вболівальники з нетерпінням чекали переломного голу. Однак на 61-й хвилині глухий кут було остаточно перервано, коли гравець ковалівського «Колоса» А. Салабай переправив м’яч у сітку воріт, вивівши свою команду вперед. Гості святкували свою перевагу, але вона була недовгою: «Дніпро-1» відбився, і на 67-й хвилині О. Гуцуляк забив гол, зрівнявши рахунок. Домашні глядачі вибухнули від радості, адже їхня команда проявила величезну стійкість і рішучість. Матч став рівним, що створювало передумови для захоплюючої кінцівки. Обидві команди провели ключові заміни, намагаючись змінити динаміку гри. На 56-й хвилині «Дніпро-1» ввів у гру Ю. Пасіча замість Б. Лєднєва, а на 70-й хвилині В. Танчик замінив Д. Мірошниченка. Слідом за ним «Колос Ковалівка» на 71-й хвилині замінив В. Велетена на С. М’якушка, а на 75-й хвилині зробив дві заміни: Дієго Каріока та С. Болбат вийшли замість А. Салабая і Д. Безбородька відповідно. На останніх хвилинах матчу напруга посилилася, обидві команди прагнули перемоги в кінцівці. На 84-й хвилині І. Когут із «Дніпра-1» був замінений на О. Філіппова, що дало можливість «свіжим ногам» провести атаку. Остання заміна у складі «Колоса» відбулася на 90-й хвилині, коли Д. Безбородько замінив К. Попова. Після фінального свистка обидві команди були змушені задовольнятися нічиєю у впертій боротьбі. У цьому матчі проявилася та боротьба і цілеспрямованість, якими славиться Прем’єр-ліга. Вболівальники «Дніпро-Арени», безумовно, були вражені рівнем гри обох команд, і хоча результат, можливо, не був ідеальним для обох команд, вони можуть втішитися тим, що віддали всі сили на полі. «Дніпро-1» і «Колос Ковалівка» продемонстрували неймовірну спортивну майстерність упродовж усього матчу, подарувавши любителям футболу незабутні враження.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Зоря — Дніпро-1, Металіст 1925 — Колос.