Хетафе — Осасуна — 3:2. Чемпіонат Іспанії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-17 17:04 17 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і ... Хетафе — Осасуна — 3:2. Чемпіонат Іспанії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

17 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і Осасуна (Памплона).

Хетафе - Осасуна - 3:2. Чемпионат Испании, 5-й тур. Обзор матча, статистикаХетафе - Осасуна - 3:2. Чемпионат Испании, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 5-й тур

Хетафе (Іспанія) — Осасуна (Памплона) — 3:2 (1:1)
Голи: Stefan Mitrović (36), Хосе Анхель Кармона (51), N. Maksimovic (86) — I. Munoz (45), Анте Будимир (57)

Попередження: Дуарте (26), Авіла (38), J. Латаса (41), Девід Соріа (55), Хосе Анхель Кармона (60), I. Munoz (88), Stefan Mitrović (90+3), Джене (90)

Огляд матчу Гетафе — Осасуна:

У захопливому матчі Ла Ліги на стадіоні «Колізей Альфонсо Перес» зустрілися «Гетафе» та «Осасуна». У цій грі було все, що тільки може побажати футбольний уболівальник: і голи, і картки, і заміни. Перший тайм розпочався у високому темпі, і перша картка була показана не відразу. На 26-й хвилині гравець «Гетафе» Д. Дуарте отримав жовту картку за грубу гру. Проте вже за десять хвилин «Гетафе» вийшов уперед: на 36-й хвилині гол забив С. Мітровіч. «Осасуна» постаралася швидко відреагувати і посилила тиск. Зусилля принесли свої плоди на 45-й хвилині, коли І. Муньос ударом головою зрівняв рахунок на перерву. На перерву команди пішли за рівного рахунку 1:1. У другому таймі «Гетафе» вийшов уперед і на 51-й хвилині знову повів у рахунку. Х. А. Кармона забив чудовий гол, вивівши свою команду вперед. Однак радість була недовгою: на 57-й хвилині у ворота «Осасуни» було призначено пенальті. А. Будимир реалізував пенальті, зробивши рахунок 2:2. Гра тривала в напруженому темпі, що призвело до появи нових жовтих карток. Гравці «Гетафе» Д. Сорія і Х. А. Кармона були вилучені з поля на 55-й і 60-й хвилинах відповідно. На 61-й хвилині у складі «Гетафе» стався шквал замін: Д. Дуарте, Х. Мата і Х. А. Кармона замінили М. Арамбаррі, О. Родрігеса і К. Алена.

На 68-й хвилині «Осасуна» зробила заміну: Р. Гарсія і Х. М. Арнаїс замінили К. Авілу і К. Барху. На останніх хвилинах гри «Гетафе» зробив четверту заміну, замінивши Х. Латаса на М. Грінвуда. Коли до кінця матчу залишалося всього кілька хвилин, «Гетафе» знайшов переможний гол. На 86-й хвилині М. Максимович забив гол у ворота суперника, чим викликав загальну радість. Матч закінчився з рахунком 3:2 на користь «Гетафе», а «Осасуна» залишилася з гірким присмаком у роті. Коли гра досягла свого апогею, обидві команди зробили останні заміни. На 88-й хвилині у складі «Гетафе» замість Г. Альвареса з’явився Д. Ріко, а у складі «Осасуни» А. Будимир був замінений на Рауля, а А. Орос — на П. Ібаньєса. В останні хвилини матчу напруга наростала, і картки продовжували надходити. На 88-й хвилині жовту картку отримав гравець «Осасуни» І. Муньос, а на 90-й хвилині — гравець «Гетафе» Джене. Кульмінація матчу настала на 90-й хвилині, коли гравець «Гетафе» Ф. Ангілері отримав червону картку, залишивши свою команду вдесятьох. На останній хвилині зустрічі жовту картку отримав і С. Мітровіч, що стало завершенням спекотного поєдинку. Матч між «Гетафе» та «Осасуною» став захопливим видовищем, яке продемонструвало пристрасть і суперництво Ла Ліги. У напруженому поєдинку переміг «Гетафе», але обидві команди впродовж усієї гри забезпечували видовищність і азарт.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал С-дад — Гетафе, Осасуна — Севілья.