Борнмут — Челсі — 0:0. Чемпіонат Англії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-17 17:59 17 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і ... Борнмут — Челсі — 0:0. Чемпіонат Англії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

17 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і Челсі (Лондон).

Борнмут - Челси - 0:0. Чемпионат Англии, 5-й тур. Обзор матча, статистикаБорнмут - Челси - 0:0. Чемпионат Англии, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 5-й тур

Борнмут (Англія) — Челсі (Лондон) — 0:0 (0:0)

Попередження: Стерлінг (4), Мудрик (41), M. Керкез (62), Дісасі (76), Н. Джексон (80), Б. Чілуелл (90+6)

Огляд матчу Борнмут — Челсі:

«Борнмут» і «Челсі» зійшлися в напруженому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Віталіті», але обидві команди так і не змогли забити. Матч закінчився безгольовою нічиєю, що тримала вболівальників у напрузі до самого кінця. Початок матчу пройшов у шаленому темпі, обидві команди прагнули довести свою перевагу. Перша реальна можливість з’явилася у «Челсі» на 4-й хвилині, коли Р. Стерлінг отримав жовту картку за грубу гру. По ходу гри напруга на полі наростала, що призвело до шквалу жовтих карток. На 41-й хвилині жовту картку отримав М. Мудрик із «Челсі», а на 62-й хвилині — М. Керкез із «Борнмута». Суддя був постійно зайнятий, приборкуючи гравців і нагадуючи їм про їхню поведінку. Обидва менеджери вирішили зробити заміни, щоб привнести свіжі сили у свої команди. На 63-й хвилині «Челсі» замінив Мудрика на К. Палмера, сподіваючись змінити хід гри. На 64-й хвилині «Борнмут» зробив заміну, замінивши Д. Ваттару на Дж. Клюйверта. Коли час минав, і обидві команди відчайдушно намагалися вийти з глухого кута, «Борнмут» зробив ще дві заміни на 74-й хвилині. М. Керкез замінив М. Сенезі, а М. Таверньє — Л. Сіністерру.

Ці заміни мали вдихнути нове життя в атакувальні дії «Борнмута» та завоювати надважливі три очки. Однак, незважаючи на наростаючий тиск, «Челсі» проявив стійкість. На 76-й хвилині А. Дісасі отримав попереджувальну жовту картку, а на 80-й хвилині до нього приєднався Н. Джексон. В останні хвилини гри обидві команди прагнули здобути перемогу над «Борнмутом». «Челсі» вирішив випустити на поле свіжі сили: на 81-й хвилині Л. Колвілл замінив Б. Чілуелла. Крім того, на тій же хвилині Е. Фернандес замінив І. Маацена. Останню заміну зробив і «Борнмут»: на 89-й хвилині Р. Крісті замінив Д. Брукса. Коли пролунав фінальний свисток судді, стало зрозуміло, що поєдинок завершиться внічию. Незважаючи на безгольову нічию, і «Борнмут», і «Челсі» впродовж усього матчу демонстрували наполегливість і майстерність. Гравці залишили на полі всі сили, а вболівальники з нетерпінням чекали наступної зустрічі. Запекла боротьба між «Борнмутом» і «Челсі» продемонструвала конкурентний характер Прем’єр-ліги. Очевидно, що обидві команди, які продемонстрували надійну оборону, і надалі залишатимуться складними суперниками для всіх учасників ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брайтон — Борнмут, Челсі — Астон Вілла.