Клермон — Нант — 0:1. Чемпіонат Франції, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-17 18:00 17 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і ... Клермон — Нант — 0:1. Чемпіонат Франції, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

17 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і Нант (Франція).

Клермон - Нант - 0:1. Чемпионат Франции, 5-й тур. Обзор матча, статистикаКлермон - Нант - 0:1. Чемпионат Франции, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 5-й тур

Клермон (Франція) — Нант (Франція) — 0:1 (0:0)
Голи: Саймон (49)

Предупредження: Молле (74), Максиміліано Кофріз (82), H. Keita (88), Ерай Комерт (90+4)

Огляд матчу Клермон — Нант:

У напруженому футбольному матчі, що відбувся на стадіоні «Габріель Монпід», команди Ліги 1 «Клермон Фут» і «Нант» зійшлися в боротьбі за перемогу. У перерві обидві команди продемонстрували впевнену гру в обороні, і рахунок у матчі залишився рівним 0:0, що додало напруги в другій половині гри. На початку другого тайму, на 49-й хвилині, саме «Нант» зробив перший значний крок у матчі. Матіас Сімон забив чудовий гол, переломивши ситуацію і забезпечивши «Нанту» таку необхідну перевагу. Цей гол сколихнув атмосферу, і обидві команди стали більш рішуче прагнути або зрівняти рахунок, або збільшити перевагу. Протягом усього матчу обидві команди проводили найважливіші заміни, щоб посилити свою гру. На 36-й хвилині «Нант» випустив Ігнатіуса Ганаго замість Мостафи Мохамеда, сподіваючись привнести в атаку свіжі сили і нові стратегії. На 62-й хвилині «Клермон Фут» пішов за цим прикладом, замінивши Гаетана К’єї на Стіва Ніколсона, Жюльєна Гастьєна на Йохана Маньєна, а Мехді Зеффана на Джоделя Аллевіна. По ходу матчу напруга в грі наростала, що призвело до кількох жовтих карток за порушення. На 74-й хвилині жовту картку отримав гравець «Нанта» Флоран Молле, а на 82-й хвилині — гравець «Клермон Фут» Максим Кофріз. Гра набувала все більш фізичного характеру, обидві команди запекло боролися за будь-яку можливість отримати перевагу. На 79-й хвилині «Нант» зробив третю заміну, замінивши Молле на Маркуса Коко.

У відповідь «Клермон Фут» на 70-й хвилині ввів у гру Марвіна Гоналона замість Харіссона Кейти, сподіваючись посилити свій півзахист і переломити хід гри на свою користь. В умовах переваги в один гол обидві команди розуміли, що будь-яка помилка або втрачена можливість може коштувати їм перемоги. На 80-й хвилині «Нант» зробив останню заміну: Квентін Мерлен замінив Ніколя Паллуа. Стратегія була зрозуміла — зміцнити оборону і зберегти невелику перевагу до фінального свистка. Однак «Клермон Фут» продовжував боротися до останньої хвилини, сподіваючись на шанс зрівняти рахунок. В останні хвилини матчу обидві команди отримали жовті картки. На 88-й хвилині було попереджено гравця «Клермон Фут» Харіссона Кейту, а на 90-й хвилині — гравця «Нанта» Ерая Комерта. Драматична розв’язка матчу настала на 90-й хвилині, коли у ворота «Клермон Фут» було призначено пенальті. На жаль для господарів поля, удар Мухаммеда Чама прийшовся повз ціль, позбавивши їх шансу на порятунок очка. Незважаючи на всі зусилля, «Клермон Фут» так і не зміг влучити у ворота, і матч закінчився з рахунком 0:1 на користь «Нанта». Наполеглива перемога дозволила «Нанту» піднятися в турнірній таблиці, а «Клермон Фут» залишився розчарований, але сповнений рішучості відігратися в наступному матчі. Захоплива зустріч між «Клермон Фут» і «Нантом» продемонструвала дух суперництва і майстерність обох команд. Це був матч, сповнений напругою, драматизмом і втраченими можливостями, який зрештою підкреслює, що у футболі перемогу від поразки відокремлюють тонкі грані.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гавр — Клермон, Нант — Лор’ян.