Реймс — Брест — 1:2. Чемпіонат Франції, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-17 18:01 17 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і ... Реймс — Брест — 1:2. Чемпіонат Франції, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

17 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і Брест (Франція).

Реймс - Брест - 1:2. Чемпионат Франции, 5-й тур. Обзор матча, статистикаРеймс - Брест - 1:2. Чемпионат Франции, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 5-й тур

Реймс (Франція) — Брест (Франція) — 1:2 (1:0)
Голи: A. Richardson (19) — М. Камара (50), П’єр Ліс Мелу (56)

Попередження: Лала (18), Матусіва (22), H. Magnetti (36), Т. Де Смет (52), С. Муньє (88), Марко Бізо (90+2)

Огляд матчу Реймс — Брест:

У захопливому матчі між командами «Реймс» і «Стад Брестуа 29» у Лізі 1 перемогу здобув «Стад Брестуа 29» із рахунком 2:1. Матч проходив на стадіоні Stade Auguste-Delaune II, і обидві команди продемонстрували захоплюючу майстерність і рішучість. На початку першого тайму обидві команди прагнули отримати перевагу. На 18-й хвилині жовту картку отримав гравець «Стад Брестуа 29» К. Лала, що задало тон напрузі матчу. Проте вже за хвилину «Реймс» вийшов уперед завдяки голу А. Річардсона — 1:0. Матч тривав у напруженій боротьбі, обидві команди демонстрували майстерність в обороні. На 22-й хвилині гравець «Реймса» А. Матусіва отримав жовту картку, що посилило напругу на полі. На 36-й хвилині жовту картку отримав гравець «Стад Брестуа 29» Х. Маньєтті, а перед самою перервою — Е. Рой. На початку другого тайму «Стад Брестуа 29» вийшов уперед. На 50-й хвилині М. Камара зрівняв рахунок, зробивши його 1:1. Невдовзі гравець «Реймса» Т. Де Смет отримав жовту картку на 52-й хвилині, що ще більше загострило ситуацію. На 56-й хвилині гравець «Стад Брестуа 29» П. Ліс-Мелу забив гол, забезпечивши своїй команді перевагу 2:1. Реймс спробував відігратися, але його зусилля були перервані після низки замін.

На 60-й хвилині О. Діакіте, А. Матусіва і А. Річардсон були замінені на М. Дарамі, В. Атангана Едоа і М. Мунеці відповідно. 29-та команда «Стад Брестуа» відповіла своїми замінами: на 66-й хвилині М. Сатріано, Х. Манетті та Ж. Ле Дуарон замінили С. Муні, Ж. Мартена Мартена та М. Мунеці відповідно. Муні, Ж. Мартена і Б. Брахімі відповідно. Обидві команди продовжували битися на полі, демонструючи рішучість домогтися перемоги. Наприкінці матчу обидві команди провели чергові заміни, щоб освіжити склади. На 77-й хвилині «Стад Брестуа 29» замінив М. Камара на А. Лебо, а «Реймс» на тій самій хвилині випустив на поле Т. Фоке і К. Накамуру замість А. Салами і М. Діахона відповідно. В останні хвилини матчу гравець «Стад Брестуа 29» С. Муні отримав жовту картку на 88-й хвилині, що ще більше посилило напругу на полі. В останні хвилини матчу «Стад Брестуа 29» зробив останню заміну, замінивши на 90-й хвилині Р. Дель Кастільо на А. Дарі. Крім того, перед самим фінальним свистком М. Бізо зі «Стад Брестуа 29» отримав жовту картку. Матч завершився перемогою «Стад Брестуа 29» над «Реймсом» з рахунком 2:1. Обидві команди показали захоплюючий футбол, продемонструвавши свій талант і цілеспрямованість. Цей результат, безсумнівно, вплине на турнірну таблицю, і обидві команди можуть пишатися своєю грою в цей день.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лілль — Реймс, Брест — Ліон.