Страсбур — Монпельє — 2:2. Чемпіонат Франції, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-17 18:06 17 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і ... Страсбур — Монпельє — 2:2. Чемпіонат Франції, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

17 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і Монпельє (Франція).

Страсбур - Монпелье - 2:2. Чемпионат Франции, 5-й тур. Обзор матча, статистикаСтрасбур - Монпелье - 2:2. Чемпионат Франции, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 5-й тур

Страсбур (Франція) — Монпельє (Франція) — 2:2 (0:2)
Голи: Бенджамін Леконт (63), Л. Мотіба (69) — Хазрі (35), Арно Нордін (40)

Попередження: Томас Делейн (11), A. Adams (29), Ф. Гілберт (45+5), Іссіага Сілла (45+1), Арно Нордін (46), Саваньє (58), D. Bakwa (76), Лерой (86), Жоріс Чотар (88), Вієйра (90+5)

Огляд матчу Страсбур — Монпельє:

У захопливому футбольному матчі між командами «Страсбур» і «Монпельє» в рамках Ліги 1 обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість на полі. Матч проходив на легендарному стадіоні «Стад де ла Майнау», де вболівальники зібралися в передчутті захоплюючого поєдинку. Від самого початку гра обіцяла бути спекотною. Уже на 11-й хвилині жовту картку отримав гравець «Страсбура» Т. Делен, а на 29-й хвилині — гравець «Монпельє» А. Адамс. Було видно, що обидві команди готові йти на загострення, щоб отримати перевагу. У першому таймі «Монпельє» домінував, двічі влучивши у площину воріт. На 35-й хвилині рахунок відкрив В. Хазрі, а на 40-й хвилині — А. Нордін. «Страсбург» наполегливо боровся із суперником, але до моменту перерви відставав на два м’ячі. У другому таймі «Страсбург» вийшов на поле жвавим. Вирішивши відігратися, вони зробили дві заміни в перерві: Х. Діарра вийшов замість Д. Бакви, а М. Сенайя — замість Ф. Гільбера. На 63-й хвилині «Страсбур» зазнав поразки, пропустивши гол від Б. Лекомта. Проте «Страсбур» не втрачав бадьорості духу, і на 69-й хвилині Л. Мотіба добив м’яч у сітку, скоротивши розрив у рахунку. Обидві команди зробили кілька замін, щоб освіжити склад.

Монпельє на 70-й хвилині замінив В. Хазрі на К. Файада і А. Адамса на К. Йебоа, а Страсбург випустив на поле М. С. Діона замість Е. Емеги. Ці зміни були спрямовані на підтримання темпу гри і струс на полі. Ближче до кінця гри напруга зросла, що призвело до серії жовтих карток. На 76-й хвилині жовту картку отримав гравець «Страсбура» Д. Баква, а на 86-й і 88-й хвилинах — гравці «Монпельє» Л. Лерой і Ж. Шотар відповідно. Фізична складова матчу була очевидна, обидві команди не соромилися у висловах, а в останні хвилини гри на 90-й хвилині в «Монпельє» було скасовано гол, що змусило вболівальників бути на межі. Незабаром жовту картку отримав гравець «Страсбура» П. Вієйра, що ще більше посилило напруження боротьби. Коли пролунав фінальний свисток судді, рахунок на табло був 2:2. «Страсбур» здійснив виняткове повернення, заробивши заслужене очко в матчі з сильною командою «Монпельє». Матч продемонстрував стійкість і бойовий дух обох команд, і вболівальники з нетерпінням чекали наступної зустрічі. Загалом, матч «Страсбур» — «Монпельє» в Лізі 1 став американською гіркою емоцій. Голи, жовті картки, кілька замін — гра тримала вболівальників у напрузі до самої останньої хвилини. Це свідчення азарту і непередбачуваності французького футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мец — Страсбур, Монпельє — Ренн.