Монца — Лечче — 1:1. Чемпіонат Італії, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-17 18:08 17 вересня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) і ... Монца — Лечче — 1:1. Чемпіонат Італії, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

17 вересня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) і Лечче (Італія).

Монца - Лечче - 1:1. Чемпионат Италии, 4-й тур. Обзор матча, статистикаМонца - Лечче - 1:1. Чемпионат Италии, 4-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 4-й тур

Монца (Італія) — Лечче (Італія) — 1:1 (1:1)
Голи: А. Колпані (24) — N. Krstovic (3)

Попередження: Кальдірола (2), (20), H. Rafia (45+2), Самуеле Бірінделлі (61), Патрік Чіурріа (76), Кальдірола (85), P. Перейра (87)

Огляд матчу Монца — Лечче:

Монца і Лечче зійшлися в напруженому поєдинку в рамках Серії А на стадіоні U-Power, який завершився внічию 1:1. Матч подарував уболівальникам безліч цікавих моментів і спірних рішень, які тримали їх у напрузі. Із самого початку було видно, що обидві команди налаштовані на перемогу. Уже на другій хвилині гравець «Монци» Л. Кальдірола отримав жовту картку за необережну поведінку. Драма продовжилася, коли на третій хвилині у ворота «Лечче» було призначено пенальті, який успішно реалізував Н. Крстович, забезпечивши команді перевагу. Однак «Монца» швидко відігралася, і вже на 24-й хвилині А. Колпані зрівняв рахунок. Завзятість господарів поля принесла свої плоди, і вони були винагороджені голом. Інтенсивність матчу відповідала кількості замін, і «Монца» зробила дві ранні заміни. На 26-й хвилині Дж. Капрарі був замінений на Дані Моту, а на 46-й хвилині П. Марі змінив А. Карбоні. Наприкінці першого тайму напруга стала наростати. На 45-й хвилині жовту картку отримав гравець «Лечче» Х. Рафіа, поповнивши список вилучень у матчі. Другий тайм розпочався з третьої заміни у складі «Монци»: на 67-й хвилині С. Бірінделлі замінив Л. Коломбо.

Драма почалася після того, як на 55-й хвилині за червону картку було вилучено гравця «Лечче» Н. Крстовича. Матч досяг точки кипіння, коли на 85-й хвилині другу жовту картку отримав гравець «Монци» Л. Кальдірола, який залишив на полі лише десять осіб. Час минав, і обидві команди невпинно боролися за перемогу. Незважаючи на всі зусилля, гол «Монци» був спірно скасований через офсайд на 69-й хвилині. Заміни тривали, і обидві команди зробили чергові зміни в заключній стадії матчу. На 85-й хвилині гравець «Монци» П. Перейра отримав жовту картку, що ще більше посилило напругу. Напруга матчу виплеснулася назовні в останні хвилини, коли Л. Кальдірола отримав червону картку, скоротивши склад «Монци» до дев’яти осіб. Наприкінці матчу на 87-й хвилині жовту картку отримав гравець «Монци» П. Перейра. На 89-й хвилині «Монца» зробила п’яту й останню заміну: Г. Кіріакопулос замінив П. Чіурріа. До фінального свистка обидві команди вели запеклу боротьбу, але жодна з них так і не змогла домогтися переможного голу. У підсумку рахунок на табло став 1:1, і «Монца» та «Лечче» набрали по одному очку. Це був захопливий і насичений подіями матч Серії А, який продемонстрував пристрасть і суперництво італійського футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лаціо — Монца, Лечче — Дженоа.