Гайденгайм — Вердер — 4:2. Чемпіонат Німеччини, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-17 18:30 17 вересня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Гайденхайм (Німеччина) і ... Гайденгайм — Вердер — 4:2. Чемпіонат Німеччини, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

17 вересня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Гайденхайм (Німеччина) і Вердер (Бремен).

Хайденхайм - Вердер - 4:2. Чемпионат Германии, 4-й тур. Обзор матча, статистикаХайденхайм - Вердер - 4:2. Чемпионат Германии, 4-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 4-й тур

Гайденгайм (Німеччина) — Вердер (Бремен) — 4:2 (2:0)
Голи: T. Kleindienst (5), E. Dinkci (44), E. Dinkci (68), J. Beste (76) — Марвін Дакш (49), Вайзер (64)

Попередження: O. Траоре (51), Ніклас Старк (90+5)

Огляд матчу Гайденгайм — Вердер:

У захопливому матчі Бундесліги ФК «Гайденгайм» на стадіоні «Фойт-Арена» зустрівся із бременським «Вердером». У перерві рахунок був 2:0 на користь ФК «Гайденгайм», але в другому таймі «Вердер Бремен» здобув впевнену перемогу з рахунком 4:2. Початок матчу був ознаменований прагненням обох команд домінувати. Однак уже на 5-й хвилині «Гайденгайм» із пенальті зробив перший ривок уперед. Т. Кляйндієнст упевнено реалізував пенальті та вивів свою команду вперед. Цей гол задав тон атакувальній грі команди протягом усього матчу. «Гайденгайм» продовжував домінувати і збільшив свою перевагу незадовго до свистка на перерву. На 44-й хвилині Е. Дінчі вразив ворота суперника і вивів команду в лідери. У перерві «Вердер Бремен» зробив три заміни, щоб надати команді нових сил. Д. Ковнацкі, А. Юнг і М. Фрідль були замінені на М. Дакша, О. Демана і М. Вельковича відповідно. Другий тайм розпочався з промаху бременців із пенальті на 49-й хвилині. Однак вони швидко виправилися, коли М. Дакш забив гол, скоротивши відставання до одного м’яча.

51-ша хвилина — і О. Траоре, гравець ФК «Гайденгайм», отримав жовту картку, що додало матчу ще більше гостроти. На 64-й хвилині бременський «Вердер» зрівняв рахунок завдяки голу М. Вайзера. У матчі встановився рівний рахунок 2:2, обидві команди прагнули перемоги. ФК «Гайденгайм» відреагував на це, ввівши на 73-й хвилині двох запасних гравців — Н. Теуеркауфа та М. Пірінгера. Заміна принесла свої плоди, коли на 76-й хвилині Й. Бесте забив гол, повернувши команді лідерство. На 82-й хвилині, коли гра висіла на волосині, «Гайденгайм» зробив ще одну заміну, замінивши К. Сесса на Е. Дінчі. Тим часом бременський «Вердер» замінив Й. Бесте на Ф. Піка на 83-й хвилині. Коли час пішов на спад, обидві команди зробили останню заміну. На 84-й хвилині у складі «Вердера Бремена» з’явився К. Гросс, а на 90-й хвилині Т. Кляйндієнст замінив Т. Келлера у складі «Гайденгайма». В останні хвилини гри Н. Штарк із «Вердера Бремена» отримав жовту картку. Це була напружена кінцівка, але «Вердер Бремен» зумів утримати перевагу і здобути перемогу з рахунком 4:2. Матч продемонстрував конкурентний характер Бундесліги, обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. Це була захоплива гра, що запам’яталася своїми поворотами протягом 90 хвилин.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Байєр — Гайденхайм, Вердер — Кельн.