Кривбас — Верес — 2:1. Чемпіонат України, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-17 19:00 17 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Кривбас (Кривий Ріг) ... Кривбас — Верес — 2:1. Чемпіонат України, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

17 вересня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Кривбас (Кривий Ріг) і Верес (Рівне).

Кривбасс - Верес - 2:1. Чемпионат Украины, 7-й тур. Обзор матча, статистикаКривбасс - Верес - 2:1. Чемпионат Украины, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 7-й тур

Кривбас (Кривий Ріг) — Верес (Рівне) — 2:1 (1:1)
Голи: Безкоровайний (11), H. Ilic (85) — Кучеров (34)

Предупредження: Кучеров (45+1), Шарай (62), D. Bizimana (72), H. Ilic (86), Вовченко (90+4)

Огляд матчу Кривбас — Верес:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на стадіоні «Металург», «Кривбас» зустрівся з рівненським «Вересом». У перерві рахунок був 1:1, але наприкінці зустрічі «Кривбас» зумів здобути перемогу з рахунком 2:1. Початок матчу пройшов в активній атаці обох команд. Вже на 11-й хвилині «Кривбас» вийшов уперед завдяки потужному голу Д. Безкоровайного. Верес Рівне не збирався відступати. На 34-й хвилині було призначено пенальті, який майстерно реалізував В. Кучеров, зрівнявши рахунок. Надії рівненського «Вереса» ще більше згасли перед самим кінцем першого тайму, коли Кучеров отримав жовту картку. На початку другого тайму обидві команди продовжили запеклу боротьбу за перемогу. На 62-й хвилині гравець рівненського «Вереса» С. Шарай був попереджений жовтою карткою, що ще більше посилило напругу на полі. Після цього керівники почали проводити заміни, щоб змінити динаміку гри своїх команд: на 64-й хвилині «Кривбас КР» замінив Ю. Вакулка на К. Приходька, а О. Приходька на Ю. Вакулка. Приходька, а О. Кожушка на Р. Дебелка. Рівненський «Верес» відповів першою заміною — на 66-й хвилині М. Гайдучик замінив М. Марусича.

Невдовзі Шарай змінив Іаго Сікейру, а М. Шестаков вийшов замість Р. Гагуна на 67-й хвилині. На 72-й хвилині, коли час уже добігав кінця, жовту картку отримав гравець «Кривбасу» Д. Бізімана, що ще більше загострило ситуацію в матчі. Верес Рівне також зробив заміну, замінивши на 78-й хвилині Д. Хондака на Д. Світуху. У заключній стадії гри «Кривбас» зробив третю заміну, замінивши на 82-й хвилині М. Задераку на Д. Кузика. Кузика. Вирішальний момент настав на 85-й хвилині, коли гравець «Кривбасу» Х. Іліч влучив у сітку воріт, спричинивши захоплене тріумфування господарів поля. Гол Іліча виявився переможним, і на 86-й хвилині, коли емоції загострилися до межі, Ілічу було показано жовту картку. Верес Рівне, зневірившись зрівняти рахунок, зробив останні заміни на 88-й хвилині. В. Кучерова було замінено на А. Кухарука, а Г. Іліч — на М. Татаркова у складі «Кривбасу». Перед самим фінальним свистком судді жовту картку отримав гравець «Вереса» С. Вовченко. У підсумку «Кривбас» здобув перемогу над рівненським «Вересом» із рахунком 2:1 у цьому захопливому поєдинку Прем’єр-ліги на стадіоні «Металург». Обидві команди продемонстрували гідне старання і цілеспрямованість протягом усього матчу, зробивши його незабутнім видовищем для глядачів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ворскла — Кривбас, Оболонь — Верес.