Вільярреал — Альмерія — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-17 19:18 17 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і ... Вільярреал — Альмерія — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

17 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і Альмерія (Іспанія).

Вильярреал - Альмерия - 2:1. Чемпионат Испании, 5-й тур. Обзор матча, статистикаВильярреал - Альмерия - 2:1. Чемпионат Испании, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 5-й тур

Вільярреал (Іспанія) — Альмерія (Іспанія) — 2:1 (1:1)
Голи: Джерард Морено (45+5), А. Серлот (90+4) — Серхіо Акіме (44)

Предупредження: Етьєн Капуе (26), Ембарба (53), Чумі (84), Арнау Пучмаль (89), Піно (90+1)

Огляд матчу Вільярреал — Альмерія:

У захопливому матчі Ла Ліги на стадіоні «Естадіо де ла Сераміка» «Вільярреал» у впертій боротьбі здобув перемогу над «Альмерією». У перерві рахунок був 1:1, але в другому таймі «Вільярреалу» вдалося ще раз вразити ворота суперника, завершивши гру з рахунком 2:1. На початку матчу обидві команди демонстрували рішуче прагнення домінувати. Проте вже на 26-й хвилині жовту картку отримав гравець «Вільярреала» Е. Капуе, що додало в матч раннє попередження. Попри гостру боротьбу, на 44-й хвилині «Альмерія» взяла гору, коли С. Акієме забив чудовий гол, вивівши свою команду в лідери. Щойно «Альмерія» почала святкувати свою перевагу, «Вільярреал» швидко відповів в останні хвилини першого тайму. На 45-й хвилині Г. Морено добив м’яч у сітку, зрівнявши рахунок і забезпечивши глядачам захоплюючий другий тайм. Другий тайм пройшов у напруженій боротьбі і тактичних замінах з обох сторін. На 53-й хвилині жовту картку отримав гравець «Альмерії» А. Ембарба, що стало сигналом до розчарування команди. Вільярреал вирішив освіжити свій склад двома замінами: К. Ромеро та Е. Капуе змінили С. Комесану і А. Морено на 62-й і 63-й хвилинах відповідно. Альмерія теж зробила заміну: на 66-й хвилині А. Ембарба був замінений на Л. Рамазані. Ближче до кульмінації матчу обидві команди прагнули заволодіти перевагою.

На 73-й і 85-й хвилинах «Вільярреал» зробив ще дві заміни. А. Баена вийшов замість І. Ахомача, а Г. Морено — замість Б. Бреретона Діаса. В «Альмерії» також відбулися важливі зміни: на 75-й хвилині Г. Мелеро замінив І. Бабу, а замість А. Пуйгмаля на поле вийшов Л. Робертоне. Напруга в матчі наростала в міру його завершення. На 84-й хвилині гравець «Альмерії» Чумі отримав жовту картку, що стало відображенням зростаючого розчарування в команді. Вільярреал вирішив зробити останні зміни, замінивши на 85-й хвилині М. Габбіа на Х. Куенка. Альмерія також зробила дві заміни: С. Аррібас замінив Лео Баптістао, а Л. Суарес вийшов замість І. Коне на 87-й і 88-й хвилинах відповідно. Під кінець тайму обидві команди боролися за позитивний результат. На 89-й хвилині жовту картку отримав гравець «Альмерії» А. Пуігмаль, що посилило їхнє розчарування. У драматичному повороті подій на 90-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Вільярреала» Ю. Піно. Однак саме «Вільярреал» сміявся до останнього, коли А. Сорлот забив пізній гол на 90-й хвилині, забезпечивши перемогу своїй команді. Матч між «Вільярреалом» та «Альмерією» став справжнім видовищем майстерності, рішучості та інтенсивності. Обидві команди продемонстрували свій потенціал, забезпечивши вболівальникам захоплююче видовище. Завдяки цій перемозі «Вільярреал» зміцнив свої позиції в Ла Лізі та прагнутиме розвинути успіх у найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Райо Вальєкано — Вільярреал, Альмерія — Валенсія.