Марсель — Тулуза — 0:0. Чемпіонат Франції, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-17 20:06 17 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і ... Марсель — Тулуза — 0:0. Чемпіонат Франції, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

17 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і Тулуза (Франція).

Марсель - Тулуза - 0:0. Чемпионат Франции, 5-й тур. Обзор матча, статистикаМарсель - Тулуза - 0:0. Чемпионат Франции, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 5-й тур

Марсель (Франція) — Тулуза (Франція) — 0:0 (0:0)

Попередження: Н. Шмідт (4), Міккель Деслер (45), Дж. Корреа (64), F. Magri (77), Г. Рестес (79), А. Харіт (89), M. Bangre (90+4)

Огляд матчу Марсель — Тулуза:

У напруженому матчі Ліги 1 на стадіоні «Оранж Велодром» «Марсель» і «Тулуза» зіграли в безгольову нічию. Команди доклали максимум зусиль, але жодна зі сторін не змогла вийти з глухого кута, залишивши вболівальників в очікуванні більшого. У першому таймі обидві команди шукали можливість забити гол, але їхні зусилля були марними. На 4-й хвилині жовту картку отримав гравець «Тулузи» Н. Шмідт, а на 45-й хвилині ще одне попередження отримав М. Деслер, що свідчить про напруженість гри. На початку другого тайму керівники команд вирішили привнести свіжу енергію у свої команди шляхом замін. Першим зробив це «Марсель», випустивши на 56-й хвилині Л. Балерді замість А. Мейте, а потім Ф. Р. Муге замість І. Ндіайє. «Тулуза» швидко наслідувала його приклад, зробивши дві заміни на 59-й хвилині. В. Сьєрро вийшов замість С. Спірінгса, а А. Доннум — замість З. Абухлаля. Ці заміни мало що змінили у грі, обидві команди продовжували зводити нанівець атакувальні загрози одна одної, проте без інцидентів не обійшлося. На 64-й хвилині жовту картку отримав гравець «Марселя» Ж. Корреа, що посилило напругу на полі. Менеджер «Марселя» вирішив освіжити гру на 66-й хвилині, замінивши Ж. Корреа на А. Харіта.

Крім того, В. Ронж’є вийшов замість Г. Кондогбіа, сподіваючись переломити ситуацію на користь «Марселя». На 72-й хвилині «Тулуза» також зробила зміни: Д. Жанро замінив М. Бангре, а М. Діарра вийшов замість Г. Суазо. Заміни призвели до загострення ситуації в обох командах, що призвело до зростання фізичної активності. Жовті картки не припинялися, що ще раз підтвердило агресивність матчу. На 77-й хвилині попередження отримав гравець «Тулузи» Ф. Магрі, а на 79-й хвилині — Ж. Рестес. На 80-й хвилині був вилучений Марселіно, що посилило напругу на полі. На 84-й хвилині «Тулуза» провела останню заміну, випустивши замість Ф. Магрі В. Каманзі. На 89-й хвилині жовту картку отримав гравець «Марселя» А. Харіт, а на останній хвилині компенсованого часу — гравець «Тулузи» М. Бангре. Незважаючи на численні жовті картки та заміни, жодна з команд так і не змогла домогтися перелому. Пролунав фінальний свисток, і матч завершився внічию. Можливо, вболівальники залишили стадіон «Оранж Велодром», не побачивши перемоги своєї команди, але вони стали свідками наполегливої боротьби двох цілеспрямованих команд. І «Марсель», і «Тулуза» можуть поставитися з розумінням до своїх зусиль і з новою рішучістю підійти до наступних матчів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: ПСЖ — Марсель, Ланс — Тулуза.