Дармштадт — Боруссія М — 3:3. Чемпіонат Німеччини, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-17 20:31 17 вересня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Дармштадт (Німеччина) і ... Дармштадт — Боруссія М — 3:3. Чемпіонат Німеччини, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

17 вересня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Дармштадт (Німеччина) і Боруссія М (Менхенгладбах).

Дармштадт - Боруссия М - 3:3. Чемпионат Германии, 4-й тур. Обзор матча, статистикаДармштадт - Боруссия М - 3:3. Чемпионат Германии, 4-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 4-й тур

Дармштадт (Німеччина) — Боруссія М (Менхенгладбах) — 3:3 (3:0)
Голи: M. Mehlem (8), M. Maglica (10), Тім Скарке (33) — Дж. Зібатчеу (56), F. Neuhaus (74), T. Cvancara (77)

Предупредження: К. Ітакура (3), M. Schuhen (64)

Огляд матчу Дармштадт — Боруссія М:

У захопливому поєдинку Бундесліги на стадіоні Merck-Stadion am Böllenfalltor команди SV Darmstadt 98 і Borussia Monchengladbach зіграли в неймовірну нічию 3:3. Здавалося, що в першому таймі гра була односторонньою і перетворилася на американські гірки, коли гостям вдалося врятувати очко. На початку матчу обидві команди прагнули здобути перемогу.

Проте вже за три хвилини після початку зустрічі, коли Кейто Ітакура отримав жовту картку, саме монхенгладбаська «Боруссія» опинилася в скрутному становищі. Ця невдача, схоже, засмутила гостей, і саме «Дармштадт» скористався вразливістю суперника. Уже на 8-й хвилині «Дармштадт 98» взяв гору — гол Марвіна Мехлема привів у захват глядачів. А всього за дві хвилини Магайє Гуйє подвоїв перевагу «Дармштадта», приголомшивши монхенгладбаську «Боруссію». Натиск продовжився на 33-й хвилині, коли Тобіас Скарке додав третій гол у ворота господарів, здавалося б, поставивши крапку в матчі до перерви. Однак перерва, схоже, пішла на користь монхенгладбахській «Боруссії», оскільки в другому таймі вона здійснила неймовірне повернення в гру. На початку другого тайму тренер команди Аді Хюттер ввів у гру чотирьох запасних гравців, сподіваючись надихнути свою команду на незабутню перемогу. У гостей з’явився проблиск надії, коли на 49-й хвилині червону картку отримав гравець команди SV Darmstadt 98 Магайє Гуйє. Однак наступний за цим пенальті Тобіас Чванкара не реалізував. Проте наполегливість принесла свої плоди на 56-й хвилині, коли Джордан Сібатчеу ударом головою скоротив відставання в рахунку. З плином часу монхенгладбаська «Боруссія» продовжила натиск. На 74-й хвилині Флоріан Нойхаус забив ще один гол, що зробило фінал напруженим. А всього за три хвилини гості завершили своє чудове повернення голом Чванкари. На стадіоні Merck-Stadion am Böllenfalltor панувала атмосфера тріумфу та недовіри: монхенгладбаська «Боруссія» вирвала нічию з щелеп поразки. Обидві команди провели додаткові заміни наприкінці матчу, намагаючись знайти переможця, але жодна з них не змогла завдати вирішального удару. Фінальний свисток вивів гравців з ладу, а вболівальників — із заціпеніння від неймовірного повороту подій. Матч між командами SV Darmstadt 98 і Borussia Monchengladbach продемонстрував непередбачуваність футболу. Те, що спочатку здавалося комфортною перемогою господарів поля, перетворилося на захопливе протистояння. На стадіоні Merck-Stadion am Böllenfalltor монхенгладбаська «Боруссія» продемонструвала стійкість і рішучість, зумівши відіграти відставання в три м’ячі та врятувати очко. Футбол — гра, повна несподіванок, і цей матч став тому яскравим прикладом.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Штутгарт — Дармштадт, Боруссія М — РБ Лейпциг.