Ліон — Гавр — 0:0. Чемпіонат Франції, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-17 23:40 17 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ліон (Франція) і ... Ліон — Гавр — 0:0. Чемпіонат Франції, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

17 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ліон (Франція) і Гавр (Франція).

Лион - Гавр - 0:0. Чемпионат Франции, 5-й тур. Обзор матча, статистикаЛион - Гавр - 0:0. Чемпионат Франции, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 5-й тур

Ліон (Франція) — Гавр (Франція) — 0:0 (0:0)

Попередження: А. Лаказетт (5), М. Байо (38), Мата (41), J. Казимир (65), С. Кумбеді (79)

Огляд матчу Ліон — Гавр:

Ліон і Гавр билися в довгоочікуваному матчі Ліги 1 на стадіоні Groupama. Обидві команди покладали на матч великі надії, але він виявився напруженим і завершився безгольовою нічиєю. У першому таймі обидві команди продемонстрували відмінну оборонну дисципліну, і жодна з них не зуміла забити гол. На 5-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ліона» Александр Ляказетт, що стало раннім попередженням для господарів поля. На 38-й хвилині гравець «Гавра» Мамаду Байо отримав попередження, і напруга на полі стала наростати. Через кілька хвилин Клінтон Мата з «Ліона» також опинився в суддівській книжці, що ще більше посилило напругу в матчі. На початку другого тайму «Гавр» зробив першу заміну на 58-й хвилині, замінивши Раймонда Ндіайє на Янна Кехту. Ця заміна внесла свіжу енергію в атаку гостей. Потім «Гавр» зробив другу заміну, замінивши Мамаду Байо на Самуеля Грансіра. У другому таймі кількість карток продовжила зростати, і на 65-й хвилині жовту картку отримав гравець «Гавра» Жан Казимир.

На 68-й хвилині «Ліон» здійснив першу заміну: Корентін Толіссо вийшов замість Мохамеда Бальде, намагаючись струсити атакувальні можливості. У заключній стадії матчу обидві команди зробили низку замін. На 74-й хвилині «Гавр» замінив Жана Казиміра на Альфонса Логбо, а Мамаду Аліуї на Еммануеля Саббі. У відповідь «Ліон» зробив дві заміни: на 77-й хвилині замість Давида Морейри з’явився Еложе Нуама, а замість Жана Лепенанта — Прінс-Дезір Гуано Акуоку. Картки продовжували пред’являтися: на 79-й хвилині попередження отримав гравець «Ліона» Стівен Кумбеді. На 89-й хвилині «Гавр» зробив останню заміну: замість Ібрагіми Сумаре на поле вийшов Дмитро Кузяєв. Незважаючи на зусилля обох команд, жодна з них не змогла вийти з глухого кута, внаслідок чого було зафіксовано нічию 0:0. І «Ліон», і «Гавр» залишилися розчаровані результатом, оскільки не змогли набрати такі необхідні їм три очки. Матч продемонстрував оборонну майстерність обох команд, які зуміли стримати натиск одна одної. Загалом безгольова нічия між «Ліоном» і «Гавром» була напруженою. І хоча голів у ній не було, матч продемонстрував майстерність і цілеспрямованість обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брест — Ліон, Гавр — Клермон.