Реал — Реал С-дад — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-17 23:59 17 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) і ... Реал — Реал С-дад — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

17 вересня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) і Реал С-дад (Сан-Себастьян).

Реал - Реал С-дад - 2:1. Чемпионат Испании, 5-й тур. Обзор матча, статистикаРеал - Реал С-дад - 2:1. Чемпионат Испании, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 5-й тур

Реал (Мадрид) — Реал С -дад (Сан-Себастьян) — 2:1 (0:1)
Голи: Вальверде (46), Хоселу (60) — Барренечеа (5)

Попередження: Орельєн Чуамені (33), Мікель Меринос (68), Гарсія (71), Траоре (77), Алаба (90+4)

Огляд матчу Реал — Реал С-дад:

У довгоочікуваному матчі Ла Ліги на легендарному стадіоні «Сантьяго Бернабеу» мадридський «Реал» зустрівся з «Реалом Сосьєдад». Матч подарував уболівальникам безліч хвилюючих і драматичних моментів, які тримали їх у напрузі до самого фінального свистка. У підсумку перемога дісталася «Реалу», який відіграв відставання в рахунку 2:1. Перший тайм почався з того, що обидві команди прагнули диктувати хід гри. У той час як «Реал» домінував у володінні м’ячем, саме «Реал Сосьєдад» взяв гору на 5-й хвилині. А. Барренексеа, завершивши добре відпрацьовану комбінацію, вивів гостей уперед і приголомшив глядачів. Мадридський «Реал» відповів рішуче, пресингуючи оборону «Реал Сосьєдаду» та атакуючи. По ходу першого тайму напруга наростала, і на 33-й хвилині жовту картку отримав гравець «Реала» А. Тчуамені. «Реал Сосьєдад» також був змушений відбити кілька небезпечних атак «Реала», але зумів утримати свою перевагу до перерви. Проте вже за кілька хвилин після перерви хід матчу різко змінився. На 46-й хвилині гравець «Реала» Ф. Вальверде зрівняв рахунок і вдихнув нове життя в команду господарів. На 60-й хвилині Хоселу приголомшливим дальнім ударом вперше в матчі вивів «Реал» уперед.

Під час гри обидві команди провели стратегічні заміни, щоб привнести свіжі сили у свої склади: на 62-й хвилині замість Госелу, який забив гол, вийшов Е. Камавінга, а А. Чуамені замінив досвідченого Л. Модріча. У відповідь «Реал Сосьєдад» на 69-й хвилині ввів у гру К. Тірні замість А. Муньоса, намагаючись повернути контроль над грою. У міру того як час минав, темп матчу наростав, що призвело до збільшення кількості карток. На 68-й хвилині жовту картку отримав М. Меріно, а на 71-й хвилині — Ф. Гарсія з «Реала». Матч продовжував розвиватися, і на 81-й хвилині «Реал Сосьєдад» зробив потрійну заміну: М. Оярсабаль, А. Барренексеа і Б. Мендес. Мендес. «Реал Мадрид», вирішивши зберегти свою перевагу, відповів двома замінами на 87-й хвилині. Родріго та Ф. Вальверде змінили Б. Діаса та Лукаса, і господарі поля вирішили довести матч до кінця та завоювати всі три очки. У заключній стадії матчу напруга сягнула точки кипіння, і на 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Реала» Д. Алаба. «Реал Сосьєдад» намагався відігратися, але захист «Реала» вистояв, забезпечивши перемогу з мінімальним відривом. Матч між «Реалом» і «Реалом Сосьєдад» був захопливим від початку і до кінця. Мадридський «Реал» завдяки своїй рішучості та налаштованості на перемогу переламав хід зустрічі, а «Реал Сосьєдад» продемонстрував свою якість упродовж усього матчу. Настільки яскраві виступи дають підстави вважати, що обидві команди залишатимуться головними претендентами на перемогу в Ла Лізі цього сезону.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетіко — Реал, Реал С-дад — Хетафе.