Салернітана — Торіно — 0:3. Чемпіонат Італії, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-09-18 21:32 18 вересня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) і ... Салернітана — Торіно — 0:3. Чемпіонат Італії, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

18 вересня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) і Торіно (Турин).

Салернитана - Торино - 0:3. Чемпионат Италии, 4-й тур. Обзор матча, статистикаСалернитана - Торино - 0:3. Чемпионат Италии, 4-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 4-й тур

Салернітана (Італія) — Торіно (Турин) — 0:3 (0:2)
Голи: Алессандро Буонджорно (15), Н. Радоніч (41), Н. Радоніч (50)

Попередження: Норберт Дьембер (43), R. Bellanova (46), Перр Шурс (74), Федеріко Фаціо (81)

Огляд матчу Салернітана — Торіно:

У нещодавньому матчі Серії А між командами «Салернітана» та «Торіно» на стадіоні «Арекі» «Торіно» здобув переконливу перемогу з рахунком 3:0. У перерві рахунок був 0:2 на користь «Торіно», а в другому таймі вони ще більше збільшили свою перевагу і здобули заслужену перемогу. Початок матчу був ударним: «Торіно» не гаяв часу на те, щоб створити заділ. Уже на 15-й хвилині А. Буонджорно вразив ворота своєї команди, забезпечивши їй першу перевагу. Цей гол задав тон домінуючій грі «Торіно» протягом усього матчу. По ходу першого тайму «Торіно» продовжував домінувати в грі. На 41-й хвилині Н. Радоньїч забив красивий гол, збільшивши перевагу «Торіно» до 2:0. Захист «Салернітани» виглядав безпорадним перед атакою «Торіно». За кілька хвилин жовту картку отримав гравець «Салернітани» Н. Дьомбер, що свідчить про наростаюче розчарування господарів поля. Щоб здригнутися, у перерві «Салернітана» зробила три заміни. На поле вийшли Е. Ботейм, Л. Чауна і А. Мартегані, які замінили відповідно Е. Бохінена, А. Мартегані і Н. Дьомбера. Однак у другому таймі домінуючою силою залишався «Торіно». На 50-й хвилині Н. Радоньїч забив свій другий гол у матчі, вивівши «Торіно» у ще більш вигідне становище.

Незважаючи на те, що на 58-й хвилині у «Торіно» було скасовано гол через офсайд, перевага «Салернітани» була надто значною, щоб «Салернітана» змогла відігратися. «Салернітана» спробувала відновити рівновагу за рахунок власних замін. На 67-й хвилині замість Д. Брадаріча та Ф. Фаціо у складі «Салернітани» з’явилися М. Леговскі та Г. Кастанос. Тим часом «Торіно» також випустив на поле свіжі сили: на 68-й хвилині Б. Соппі замінив Р. Белланову. Надалі напруга в матчі наростала, і на 74-й хвилині жовту картку отримав гравець «Торіно» П. Шурс. На 81-й хвилині попередження отримав і гравець «Салернітани» Ф. Фаціо, що відображає зростаюче розчарування команди. Ближче до кінця гри обидві команди провели чергові заміни. На 87-й хвилині у складі «Торіно» замість С. Річчі та Г. Гінеітіса з’явилися Д. Сапата та П. Пеллегрі. Незважаючи на ці заміни, рахунок на табло не змінився, і «Торіно» здобув впевнену перемогу з рахунком 3:0. Хоча «Салернітана» намагалася чинити опір, але дисциплінована гра «Торіно» та її клінічна гра виявилися занадто складними. У результаті «Торіно» піднявся вгору турнірною таблицею Серії А, а «Салернітана» залишилася в пошуках відповідей. Матч на «Стадіо Арекі» продемонстрував атакувальну майстерність «Торіно» і його вміння контролювати хід гри. Салернітані ж необхідно перегрупуватися і проаналізувати свої дії, щоб у наступних матчах постаратися відігратися.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Салернітана — Фрозіноне, Торіно — Рома.